Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića.

Konkurs je istekao.

Preduzeće TEMMA trade DOO Petrovaradin posluje dugi niz godina i bavi se isključivo izradom i prodajom, kao i uvozom kancelarijskog operativnog i kabinetskog nameštaja, stolica, fotelja i druge opreme za opremanje poslovnih prostora.

Zbog povećanog obima posla, tražimo radnike u proizvodnji nameštaja u našoj poslovnoj jedinici u Veterniku

Stolar u proizvodnji nameštaja

Veternik

Opis posla i uslovi:

Poželjno je radno iskustvo na mašinama za sečenje pločastog drveta, kanterici, ili formatizeru, rad sa bušilicom i dr. priručnim alatima, kao i na poslovima sklapanja nameštaja.

Potrebno je da kandidat ispunjava sledeće uslove:

  • Stručna sprema najmanje III stepen.
  • Vozačka dozvola B kategorije (nije obavezna).
  • Da kandidat nije osuđivan i da se protiv njega trenutno ne vodi sudski postupak.

Nudimo:

  • Redovnu i solidnu platu.
  • Prijatan radni ambijent.
  • Probni rad, posle kojeg se zaključuje ugovor na duži vremenski period.

Ukoliko ste zainteresovani, molimo da nam prosledite Vašu biografiju elektronskim putem ili da nas kontaktirate direktno na tel:

021 400 859 (Miroslav), ili
063 500 407, Zlatko proizvodnja Veternik

Rok za konkurisanje: 24.05.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Temma Trade doo Petrovaradin

Preduzeće TEMMA TRADE DOO Petrovaradin posluje dugi niz godina i bavi se isključivo izradom i prodajom, kao i uvozom kancelarijskog i kabinetskog nameštaja, stolica, fotelja i druge opreme za opremanje poslovnih prostora. U našem izložbeno-prodajnom salonu možete dobiti najbolje savete od strane našeg stručnog osoblja kao i ideje za opremanje vašeg poslovnog prostora.Profesionalnost zaposlenih omogućava kompletnu uslugu, od ideje do realizacije i montaže. Naš stručni tim sa najvećom…

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.