Konkurs je istekao.

Stolar

Steinemann d.o.o.

Bački Jarak (Temerin)

13.04.2018.

Steinemann d.o.o. je firma iz Švajcarske sa višedecenijskom tradicijom koja se bavi proizvodnjom metalnih konstrukcija i delova konstrukcija, alata i metalnih delova. Prisutna je na tržištu Srbije od 2004. godine. Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto:

Stolar

Mesto zaposlenja: Bački Jarak (Temerin)

Opis zaduženja:

  • izrađuje različite proizvode od drveta na specifičnim mašinama,
  • proučava šematske planove, skice i planove izgradnje za dobijanje informacija koje se odnose na vrstu potrebnog materijala,
  • zahteva blagovremenu nabavku sirovog drveta,
  • vrši odabir određenog tipa drvne građe ili drugih materijala,
  • određuje kupovinu sirovog drveta u pogledu kvaliteta stepena sušenja,
  • oblikuje materijale prema propisanim merama,
  • sprovodi usvojenu politiku kvaliteta i bezbednosti,
  • obavlja stolarske radove na pripremi i preradi drveta,
  • montira i uslužuje mašine i alate za drvo,
  • obavlja ostale poslove održavanja mašina i opreme,
  • vodi evidenciju o održavanju mašina i alata za drvo,
  • održava prostor radionice za drvo i pogon u dobrom stanju,
  • obavlja sve ostale poslove po nalogu poslovođe, menadžera proizvodnje i direktora u okviru radnog mesta i u skladu sa zakonom.

Uslovi:

  • srednja škola, III ili IV stepen stručne spreme,
  • najmanje 3 godine radnog iskustva,
  • odlične tehničke veštine i veštine merenja,
  • odlično razumevanje stolarskih tehnika i metoda instalacije i konstrukcije,
  • sposobnost da čita tehničku dokumentaciju i skice,
  • sposobnost da prati i primenjuje standardne bezbednosti i zaštite na radu,
  • veštine rešavanja problema,
  • vešt u upotrebi električne i ručne opreme i mernih alata,
  • iskustvo u radu sa stolarskim materijalima,
  • komunikacione veštine i sposobnost rada u timu.

Rok za konkurisanje: 13.04.2018.

    Steinemann d.o.o. is a medium-sized production company and is part of the Swiss Steinemann Group. The company specializes in the field of metal production, mainly of tools for the construction industry and components for district heating plants. Steinemann d.o.o. produces on behalf of its sister companies within the group and exclusively for the Swiss market, which has high quality standards. We therefore ensure that every detail is perfected. Thanks to its excellent production practices and dedicated…

    Direktan link do oglasa