Konkurs je istekao.

Strateški koordinator iz oblasti finansija

Invej a.d.

Beograd

30.06.2018.

Poslovnom sistemu „Invej a.d.“  iz Beograda, jednom od najuspešnijih sistema u Srbiji, lideru na domaćem tržištu u svojoj grani i nosiocu značajnih nacionalnih brendova, usled proširenja poslovanja potrebne ambiciozne, odgovorne i sposobne osobe, spremne za rad u dinamičnom okruženju.

STRATEŠKI KOORDINATOR IZ OBLASTI FINANSIJA

(3 izvršioca)

Opis posla:

  • Organizacija i koordinacija poslova u sektoru finansija i kontrola pravovremenog i tačnog izvršavanja
  • Učešće u sprovođenju finansijske politike kompanije
  • Kontinuirano praćenje i analiza finansijog poslovanja kompanije; predlozi i sprovođenje mera za racionalizaciju troškova i povećanje profita
  • Poznavanje i redovno praćenje odgovarajuće zakonske regulative
  • Praćenje realizacije novčanog toka i sprovođenje mera njegovog obezbeđivanja
  • Praćenje i kontrola svih vidova ulaganja sredstava
  • Kontrola ugovora o kupoprodaji, kreditima, garancijama i jemstvima sa domaćim i ino-partnerima; učešće u njihovoj izradi i praćenje realizacije
  • Kontrola ulazne i izlazne dokumentacije
  • Praćenje i primena međunarodnih računovodstvenih standarda i standarda finansijskog izveštavanja
  • Komunikacija sa bankama i drugim finansijskim organizacijama, poslovnim partnerima, upravom carina, poreskom upravom i ministarstvima
  • Učešće u izboru revizorskih kuća, saradnja sa revizorima, učešće u izradi revizije i finansijskih izveštaja
  • Analiza svih bilansnih pokazatelja, prognoza finansijskih efekata poslovanja

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – ekonomski fakultet
  • Poželjno minimum 5 godina radnog iskustva iz oblasti upravljanja finansijama
  • Odlično poznavanje zakonske regulative
  • Odlično poznavanje korporativnih finansija
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Windows, MS Office, Internet)
  • Poželjno znanje engleskog jezika

Ukoliko zadovoljavate navedene uslove, svoju prijavu sa biografijom pošaljite elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 30.06.2018.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa