Stručni saradnik obrade zahteva klijenata za imovinska osiguranja

UNIQA neživotno osiguranje a.d.o.

Beograd, Milutina Milankovića 134g

03.12.2021.

ugovor puno radno vreme

UNIQA tim čini sinergija iskustva, znanja i posvećenosti.

Zahvaljujući snazi našeg tima izrasli smo u stabilan i održiv sistem od koga se uči, partner u kojeg se veruje i oslonac na koji se računa. Naš prioritet je vrhunska usluga u koju se uzda više od pola miliona osiguranika u Srbiji!

Mi smo UNIQA osiguranje.

Širimo tim angažovanjem novog saradnika u Upravljanju zahtevima klijenata, na poziciji:

STRUČNI SARADNIK OBRADE ZAHTEVA KLIJENATA ZA IMOVINSKA OSIGURANJA

Glavna zaduženja:

◼ Obavljanje poslova likvidacije šteta imovinskih osiguranja,

 Utvrđivanje pravnog osnova kod odštetnih zahteva,

 Saradnja sa osiguranikom, oštećenikom, proceniteljem, radi utvrđivanja osnova i visine štete,

 Obračunavanje naknade štete na osnovu pribavljene dokumentacije,

 Sačinjava rešenja po odštetnim zahtevima,

 Pokretanje regresnih predmeta u mirnom postupku,

 Vođenje računa o rokovima za postupanje po odštetnim zahtevima,

◼ Prikupljanje dokumentacije i saradnja s nadležnim organima MUP-a, suda i tužilaštva.

Uslovi:

 Najmanje 2 godine radnog iskustva na poslovima likvidacije šteta imovinskog osiguranja,

 VII stepen stručne spreme, pravne, ekonomske, tehničke ili druge struke,

 Odlično poznavanje rada na računaru (MS Office paket),

 Obavezno znanje engleskog jezika.

Osobine:

 Analitičnost,

 Poštovanje dogovorenih rokova,

 Odgovornost u postupanju s dokumentacijom.

Svoju prijavu i CV možete poslati elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na pokazanom interesovanju.

O daljem toku selekcije obavestićemo samo kandidate iz užeg izbora.

Prijavom na konkurs potvrđujete da ste saglasni da se Vaši lični podaci obrađuju u svrhu sprovođenja regrutacije i selekcije za navedeno radno mesto.

  • Milutina Milankovića 134G, Beograd, Srbija
  • PIB: 104990662
  • Matični broj: 20289414

Direktan link do oglasa