Konkurs je istekao.

Stručni saradnik u nabavci

Kodar Energomontaža d.o.o.

Beograd

03.09.2022.

Kodar Energomontaža je vodeća EPC kompanija u regionu jugoistočne Evrope.

Više od šest decenija razvijamo, projektujemo, izvodimo i upravljamo projektima iz oblasti energetike i telekomunikacija.

Usled širenja poslovnih aktivnosti u potrazi smo za radnim mestom u okviru sektora nabavke:

Stručni saradnik za nabavku

Osnovna zaduženja:

Nabavka robe iz domena elektro-energetske opreme
Aktivna komunikacija i pregovaranje sa ino dobavljačima
Prikupljanje ponuda i tehničke dokumentacije za potrebe učešća na javnim nabavkama
Pripremanje tehničke i finansijske dokumentaciju u skladu sa zahtevima investitora
Vođenje evidencije o porudžbinama i praćenje rokova isporuke
Aktivno praćenje tržišta, cena opreme i ažuriranje baze podataka dobavljača

Potrebne kvalifikacije:

Diploma strukovnih studija ETF ili FTN
Radno iskustvo u nabavci elektro-energetske opreme minimum 2 godine
Poznavanje robe i opreme iz domena trafostanica i dalekovoda
Poznavanje softverskih alata MS Office
Aktivno znanje engleskog jezika
Aktivni vozač vozila B kategorije

Od kandidata očekujemo:

Sposobnost za rad u timu
Odlične komunikacione i pregovaračke sposobnosti
Proaktivan pristup rešavanju problema

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Svoje biografije slati elektronskim putem.

Najbolji proces selekcije 2023.
Konkurs je istekao.

Kodar Energomontaža doo

 Kodar Energomontaža,  je kompanija specijalizovana za izvođenje radova u sledećim oblastima: - Projektovanje i izgradnja dalekovoda svih naponskih nivoa (10-400 kV) - Projektovanje i izgradnja trafo stanica svih naponskih nivoa (10-400 kV) - Projektovanje i izgradnja telekomunikacionih sistema u fiksnoj i mobilnoj telefoniji - Proizvodnja čeličnih konstrukcija za potrebe energetike i telekomunikacija S obzirom da je osnovana 1958. godine i da uspešno posluje više od pola veka, Energomontaža iza…

Direktan link do oglasa