Konkurs je istekao.

Stručni saradnik u sektoru komercijale

International Property Management d.o.o.

Beograd

05.10.2018.

Delatnost kompanije: tehničko i higijensko održavanje objekata.

Potreban nam je:

Beograd

Opis posla:

  • Odgovara komercijalnom direktoru
  • Dobro poznaje norme rada, cene materijala, opreme i rezervnih delova iz delokruga rada kompanije
  • Obavlja neophodne analize, priprema i šalje ponude
  • Izrađuje tehno-ekonomske elaborate
  • Odgovara za magacinsko poslovanje i vodi evidenciju na dnevnoj bazi o ulazu/izlazu robe iz magacina
  • Prati potrebu za materijalima, rezervnim delovima i alatom i u saradnji sa rukovodiocima svih Službi, priprema predlog za njihovu nabavku
  • Komunicira sa trećim licima u cilju pregovaranja, ugovaranja, nabavke, sravnjenja, naplate i svih ostalih aktivnosti u interesu Kompanije
  • Sprovodi potrebne nabavke
  • Odgovoran je da uredi protok dokumentacije unutar Kompanije, a vezano za nabavku (otpremnice, dostavnice i sl.)
  • Odgovoran je za administrativni deo koji prati rad operativnih Službi, kao i za unos podataka u odgovarajući softver i analiziranje (otvaranje i zatvaranje radnih naloga, rasknjižavanje utrošenog materijala i sl.)
  • Priprema potrebne izveštaje po nalogu komercijalnog direktora

Uslovi za obavljanje poslova:

Obrazovanje, radno iskustvo, sposobnosti

  • Stručna sprema: SSS/VSS
  • Profil: Tehnička struka
  • Radno iskustvo: Najmanje 3 godine na sličnim ili istim poslovima
  • Dodatni zahtevi: Pozitivni rezultati u prethodnom radu, vozačka dozvola B kategorije, znanje engleskog jezika, napredno znanje rada na računaru

Rok za konkurisanje: 05.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    International Property Management doo

    • Deli Radivoja 02, 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 105880070
    • Matični broj: 20473240

    Direktan link do oglasa