Konkurs je istekao.

Stručni saradnik za finansijsko pravne poslove

Invej a.d.

Beograd

05.03.2020.

Potreban nam je:

Radno mesto: Beograd

Opis posla:

  • Analiza, izrada svih vrsta ugovora za potrebe poslodavca
  • Izrada svih vrsta opštih i pojedinačnih pravnih akata za potrebe poslodavca (pravilnici, odluke, potvrde, rešenja i dr.)
  • Zastupanje pred državnim i drugim nadležnim organima
  • Vođenje evidencije o sudskim sporovima, blagovremeno ažuriranje i dostavljanje izveštaja nadležnim službama
  • Praćenje zakonske regulative, propisa, sudske prakse, mišljenja iz domena poslovanja poslodavca i sačinjavanje, komentara, informacija,  pružanje pravnih saveta,  i sveukupne pravno finansijske podrške
  • Vođenje evidencije o nepokretnoj imovini poslodavca i rešavanje njihovih statusa (uknjižbe, konverzije, učešće u izradi ugovora o zakupu, kupoprodaji objekata, konstituisanja i brisanja hipoteka i dr.)
  • Rešava imovinsko pravne odnose i zastupa po tom pitanju poslodavca pred sudovima i drugim nadležnim organima
  • Dostavljanje izveštaja po potrebi poslodavca
  • Odgovara za kontrolu obračuna svih vrsta poreza i pruža pomoć oko dovođenja poreza na imovinu i dr. poreza na realne osnove
  • Prati primene zakona koji se odnose na finansije i računovodstvo
  • Kontaktira sa poreskom upravom, ministarstvima i drugim institucijama za potrebe poslodavca,
  • Daje predloge rukovodiocima za prevazilaženje uočenih problema

Uslovi:

  • Minimum VII stepen stručne spreme (pravni fakultet)
  • Položen pravosudni ispit
  • Minimum 5 godina radnog iskustva u privredi (poželjno na finansijsko pravnim poslovima)
  • Poznavanje bilansnih pozicija
  • Znanje engleskog jezika
  • Rad na računaru (MS Office)
  • Vozačka dozvola B kategorije

Rok za konkurisanje: 05.03.2020.

    Konkurs je istekao.

    Invej a.d.

    INVEJ - Snaga koja raste!

    Direktan link do oglasa