Konkurs je istekao.

Stručni saradnik za pravne i kadrovske poslove

Vimport d.o.o.

Beograd, Batajnički drum 23

10.02.2023.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Vimport d.o.o. je proizvođač i distributer FOX i STELLA televizora i ekskluzivni uvoznik i distributer FOX Electronics proizvodnog asortimana. Uspešno poslujemo već 20 godina i jedna smo od vodećih kompanija u oblasti potrošačke elektronike. Usled ubrzanog tempa razvoja, a u cilju unapređenja poslovanja - tražimo odgovornog i obrazovanog saradnika željnog dokazivanja i poslovnih izazova koji bi da se profesionalno usavršava i svojim radom i znanjem napreduje zajedno sa našom kompanijom, za poziciju:

STRUČNI SARADNIK ZA PRAVNE I KADROVSKE POSLOVE

Opis posla:

  • Konstantno praćenje razvoja i promena zakonskih regulativa i propisa od interesa za usklađeno poslovanje kompanije na teritorijama na kojima kompanija posluje
  • Vršenje tumačenja zakonskih regulativa i propisa iz delatnosti Poslodavca
  • Obezbeđivanje usklađenosti internih akata kao i obeveza kompanije sa zakonskim regulativama i propisima iz oblasti u kojoj kompanija posluje, kao i obaveštavanje svih službi o istima i staranje o njihovom sprovođenju
  • Priprema i izrada predloga opštih i pojedinačnih akata Poslodavca
  • Priprema, izrada i kontrola ugovora o radu, ugovora sa kupcima, dobavljačima i drugim partnerima iz oblasti u kojima kompanija posluje
  • Priprema i izrada ugovora o prodaji – robe, usluga, nekretnina, ugovora o zakupu, jemstvu, ugovora o kupovini - robe, usluga, nekretnina, ugovora o izvođenju radova, projektovanju i sl.
  • Izrada ostale radno-pravne dokumentacije
  • Pružanje stručne pravne podrške zaposlenima u svim odeljenjima/službama unutar kompanije
  • Uvođenje i kontrola neophodnih Pravilnika, Licenci, Sertifikata
  • Sistematizacija radnih mesta
  • Prijavljivanja, promene i odjavljivanja zaposlenih kod nadležnih institucija, sprovođenje prijavnih i otkaznih procedura iz radno pravnih odnosa
  • Praćenje sudskih sporova kompanije i saradnji sa advokatskim kancelarijama, priprema dokumentacije za sudske sporove
  • Pribavljanje raznih vrsta potvrda, uverenja i dozvola za potrebe društva i komunikacija sa državnim institucijama (APR, Katastar nepokretnosti, Gradske uprave i sl.)
  • Upravljanje i arhiviranje podataka i dokumentacije koju izrađuje, prati i kontroliše

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme – pravni fakultet
  • Dobro poznavanje privrednog prava i radnog prava
  • Iskustvo u trajanju od minimum 2 godine u privredi/poslovima iz opisa oglasa
  • Poznavanje rada na računaru, pravila poslovne korespodencije
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Poželjne karakteristike kandidata:

  • Pedantnost, tačnost, marljivost
  • Sposobnost rada u dinamičnim uslovima, sklonost ka timskom radu
  • Preuzimanje inicijative, odgovornost u radu, samostalnost
  • Pravovremeno uočavanje potencijalnih problema

KONTAKTIRAĆEMO SAMO KANDIDATE KOJI UĐU U UŽI IZBOR

Naša kompanija može da Vam ponudi:

-     Stimulativnu i redovnu zaradu
-     Rad u perspektivnoj kompaniji, u stručnom i profesionalnom timu
-     Pozitivno radno okruženje
-     Savremen prostor i opremu za rad
-     Rad na lokaciji u širem centru grada

    Vimport doo je zastupnik kompanije FOX Electronics, jednog od lidera u proizvodnji LCD i LED Televizora i malih kućnih aparata.

    Direktan link do oglasa