Konkurs je istekao.

Triglav osiguranje je deo Triglav grupe, međunarodne korporacije osnovane u Sloveniji sa tradicijom dugom više od 110 godina. Pored matičnog tržišta u Sloveniji, Triglav grupa posluje na još šest tržišta. Pouzdanost, sigurnost, stabilnost, brza isplata štete i visoka društvena odgovornost, vrednosti koje su Triglav grupu postavile na lidersko mesto u regionu jugoistočne Evrope.

Zbog poslovne ekspanizije raspisujemo konkurs za sledeću poziciju:

Stručni saradnik za procenu i likvidaciju šteta na motornim vozilima (m/ž)

U oblasti procene i likvidacije šteta
Beograd

Očekujemo:

  • Diplomiranog inženjera - mašinski ili saobraćajni fakultet
  • Vozačka dozvola (aktivan vozač)
  • Visok nivo poznavanja rada na računaru
  • Poznavanje i aktivna upotreba engleskog jezika
  • Odgovornost, sistematičnost, pouzdanost, organizovanost
  • Sklonost preuzimanju inicijative i timskom radu

Potrebno iskustvo:

  • Poželjno je radno iskustvo na istim poslovima

Opis zaduženja:

  • Vrši procenu i likvidaciju šteta na motornim vozilima, u skladu sa zakonom i internim aktima društva
  • Kompletira primljene odštetne zahteve u pogledu osiguravajućeg pokrića, pravnog osnova, vrste i visine štete
  • Vrši obračun šteta
  • Izrađuje naloge za isplatu šteta
  • Daje mišljenje na nalaz sudskog veštaka, vrši rezervaciju šteta na mesečnom nivou i prijavljuje štete za reosiguranje;
  • Izrađuje odluke po odštetnim zahtevima;
  • Zaključuje vansudska poravnanja

Omogućujemo:

  • Rad u uspešnoj međunarodnoj kompaniji, lider u osiguranju u Adria regionu
  • Adekvatnu zaradu i radno okruženje
  • Edukaciju i usavršavanje u struci

Rok za konkurisanje: 20.05.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Triglav osiguranje a.d.o.

  • SRBIJA, Beograd, Milutina Milankovića 7a
  • PIB: 100000555
  • Matični broj: 07082428
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.