Stručni saradnik za prodaju - organizator trgovinskig poslovanja

SimBex NS d.o.o.

Novi Sad

20.12.2019.

Privredno društvo SIMBEX NS d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto

STRUČNI SARADNIK ZA PRODAJU - ORGANIZATOR TRGOVINSKOG POSLOVANJA

1 izvršilac
Novi Sad

SIMBEX NS d.o.o. je kompanija koja se već 18 godina bavi distribucijom medicinskih sredstava proizvođača Abena A/S Danska.

Nudimo dinamično radno okruženje sa mogućnošću napredovanja i proširenja ličnog znanja iz ove oblasti, edukacija i sva sredstva potrebna u cilju uspešnog obavljanja posla. Samostalnost u radu u okviru nadležnosti i odgovornosti.

Opis posla:

  • Komunikacija sa kupcima
  • Sprovođenje strategija prodaje
  • Analiza tržišta i konkurencije
  • Izrada planova obrade tržišta i izveštaja o poseti kupcima na nedeljnom i mesečnom nivou
  • Ukazivanje menadžmentu na bitna dešavanja na tržištu
  • Vršenje SWOT analize
  • Osmišljavanje promotivnih strategija
  • Evidentiranje zahteva kupaca- pronalaženje potencijalnih kupaca, prezentacija proizvoda i zaključivalje prodaje
  • Organizuje saradnju sa stručnim organizacijama u cilju razmene iskustva
  • Obavlja i sve ostale poslove koje mu direktori u zadatak.

Uslovi za obavljanje posla:

  • Stručna sprema:
    • VI i/ili VII stepen stručne spreme
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru u programima (Word i Excel)
  • Vozačka dozvola B kategorije - aktivan vozač
  • Poželjno je iskustvo u radu sa apotekama i/ili marketima

Rok za konkurisanje: 20.12.2019.

    Konkurs je istekao.

    Simbex NS doo

    • Vojvode Bojovića 4 21000 Novi Sad, Srbija
    • PIB: 101696965
    • Matični broj: 08733210

    Direktan link do oglasa