Konkurs je istekao.

Stručni saradnik

BIESSEN Pharma

Beograd

30.10.2019.

BIESSEN Pharma d.o.o. je farmaceutska kompanija koja predstavlja vodeće evropske proizvođače u oblasti ginekologije i gastroenterologije.

Kao deo plana proširenja kompanije, tražimo kvalifikovane kandidate za sledeću poziciju:

Beograd, Srbija

Uslovi:

  • Odgovarajuća stručna sprema (VSS medicinski/farmaceutski/stomatološki fakultet)
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima, ali nije neophodno
  • Komunikativnost, efikasnost i ubedljivost
  • Dostupnost za rad na terenu i kraća putovanja
  • Fokus na postizanje poslovnih ciljeva, postavljanje prioriteta i dobra organizacija posla
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • Dobro poznavanje engleskog jezika

Vaša zaduženja:

  • Promocija originalnih proizvoda (u bolnicama, klinikama, apotekama) kroz posete ili tokom medicinskih kongresa
  • Stvaranje odnosa sa važnim klijentima (lancima apoteka, lekarima…)
  • Ispunjavanje prodajnih ciljeva na nivou dodeljene teritorije
  • Identifikacija novih klijenata, održavanje odnosa sa važnim klijentima
  • Slanje izveštaja o aktivnostima i strateškim/taktičkim predlozima nadređenim

Nudimo:

  • Rad u internacionalnoj kompaniji
  • Rad u dinamičnom timu sa pozitivnom radnom atmosferom
  • Profesionalni razvoj i napredak
  • Priliku za sticanje jedinstvenog iskustva u uspešnoj farmaceutskoj kompaniji

Rok za konkurisanje: 30.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Biessen Pharma d.o.o.

    • Rudnička 9, Beograd, Srbija
    • PIB: 105624691
    • Matični broj: 20425652

    Direktan link do oglasa