Konkurs je istekao.

Stručno lice za vođenje poslova iz oblasti BZR i ZOP-a

Vatroival d.o.o.

Beograd

25.01.2019.

Društvo Vatroival d.o.o. specijalizovano je za vođenje poslova iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu (BZR) i zaštite od požara (ZOP-a), zbog povećanog obima poslovanja za stalni radni odnos tražimo:

Beograd

 Opis posla:

  • Izrada opštih i pojedinačnih akata iz oblasti BZR i ZOP-a;
  • Kontrola i sprovođenje zakonom predviđenih mera iz oblasti BZR i ZOP-a;
  • Procena rizika radnih mesta iz BZR;
  • Vodi evidenciju o radnim mestima sa povećanim rizikom i zaposlenima raspoređenim na tim radnim mestima;
  • Organizacija i sprovođenje teorijskog i praktičnog osposobljavanja zaposlenih iz ZOP-a i BZR;
  • Kontaktiranje i saradnja sa nadležnim institucijama i inspekcijom iz oblasti ZOP-a i BZR;
  • Obavlja sve ostale poslove predviđene zakonom o ZOP i BZR Republike Srbije.

Obavezni uslovi:

  • Obrazovanje: VII/1 stepen stručne spreme, tehničke struke;
  • Neophodno radno iskustvo od najmanje 2 godine;
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu iz oblasti ZOP-a;
  • Uverenje o položenom stručnom ispitu za obavljanje poslova iz BZR;
  • Poznavanje rada na računaru;
  • Poznavanje engleskog jezika;
  • Vozačka dozvola B kategorije;
  • Spremnost za timski rad i rad na terenu, organizovanost i preciznost u obavljanju poslova.

Ukoliko ispunjavate sve navedene zahteve, molimo Vas da Vašu prijavu, koja treba da sadrži kompletnu biografiju i tražene licence, pošaljete najkasnije do 25.01.2019. isključivo elektronskim putem.

Samo kandidati koji budu izabrani u uži krug i koji zadovoljavaju tražene uslove biće kontaktirani od strane predstavnika Društva.

    • Gostivarska 15 11000 Beograd, Srbija
    • PIB: 104133669
    • Matični broj: 20097507

    Direktan link do oglasa