Konkurs je istekao.

Supervizor prodaje

ZTR Londessa SRB

Srbija

05.04.2018.

Firma se bavi proizvodnjom i prodajom kozmetike poseduje sertifikate ISO 9001, ISO 14001 i ISO 22716.

Firma Londessa SRB sa sedištem u Čačku postoji već 24 godine i bavi se proizvodnjom i distribucijom kozmetike, prateći najnovije trendove i standarde u proizvodnji. Posedujemo sve potrebne sertifikate za prodaju naše robe u Evropskoj uniji i potrebne dozvole za ambalažu i zdravstvenu ispravnost proizvoda. U Srbiji imamo oko 3500 objekata u kojima se prodaje naša roba kao sto su: parfimerije, kućne hemije, marketi, apoteke. Poslujemo u Sloveniji, Mađarskoj, Hrvatskoj, Makedoniji, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori. Imamo proizvode koji su veoma traženi i kvalitetni, uz pristupačne cene, jer smo proizvodjači celokupnog našeg asortimana. Zbog povećanja obima posla i u cilju ostvarenja ambicioznih razvojnih planova, tražimo visokomotivisane ljude za rad na sledećoj poziciji:

3 izvršioca na teritoriji Srbije (m/ž)

Opis zaduženja:

  • rukovođenje prodajnim timom i razvoj mreže klijenata
  • priprema i odgovornost za realizaciju plana prodaje
  • unapređenje rezultata prodaje, redovni obilasci klijenata i aktiviranje pasivnih kupaca
  • redovna komunikacija i pregovori sa principalima
  • organizacija, rukovođenje, motivacija, podrška, kontrola i obuka prodajnog tima
  • jačanje i sistematizacija prodajnog procesa, implementacija mera za unapređenje
  • praćenje i analiza tržišnih trendova i aktivnosti konkurencije
  • kontrola naplate
  • kalkulacija i osmišljavanje strategije prodajnih cena, kao i prodajnih akcija

Uslovi:

  • visoka stručna sprema
  • jako iskustvo u prodaji i rukovođenju timom
  • poželjno minimalno radno iskustvo od 3 godine na poziciji supervizora prodaje (minimum 1 godina u sektoru kozmetike, kućne hemije)
  • osnovno poznavanje marketinga i finansija
  • iskustvo u rukovođenju ljudima, organizovanju poslovanja i rada odeljenja prodaje
  • odlične komunikacijske, pregovaračke, prezentacijske i analitičke veštine, uključujući kreiranje standardne poslovne korespondencije
  • odlično poznavanje jednog stranog jezika
  • dobra orijentisanost i fokusiranost na tržište i aktivnosti konkurencije
  • kreativan pristup radu, tačnost, odgovornost, fleksibilnost
  • sposobnost rešavanja svakodnevnih i nesvakidašnjih poslovnih situacija
  • očekujemo potpun poslovni angažman i preduzetnički duh, uz izraženu orijentaciju na rezultat
  • očekuje se ispunjavanje ciljeva i koordinacija s ostalim povezanim odeljenjima
  • odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • vozačka dozvola B kategorije

Zaposlenima nudimo:

  • profesionalno usavršavanje i razvoj karijere
  • prijatnu radnu atmosferu
  • stimulativnu zaradu
  • stalni radni odnos posle probnog rada

Molimo kandidate da svoje prijave šalju isključivo elektronskim putem, a uz svoju radnu biografiju pošalju i svoju fotografiju. Za svako preduzeće u kome ste radili neophodno je navesti: čime se bavi, koja je Vaša pozicija u njemu, opis posla, zaduženja i vremenski period u kome ste radili. Nepotpune prijave neće biti razmatrane. Konkurs je otvoren 30 dana.

Rok za konkurisanje: 05.04.2018.

    Konkurs je istekao.

    Londessa SRB

    • Heroja Djurakica 10 32103 Cacak, Čačak, Srbija
    • PIB: 104345047
    • Matični broj: 60114463

    Direktan link do oglasa