Konkurs je istekao.

Support Officer - podrška korisnicima

Gemikro.d.o.o.

Beograd

do popune

Gemikro d.o.o. je članica grupe preduzeća Globus Marine International, koja ima sedište u Sloveniji. Još od 1994. godine nudimo najcelovitiju informatičku podršku preduzećima, koja se bave lizing poslovanjem i ostalim oblicima finansiranja. Našim informacionim sistemom NOVA pokrivamo više od 75% lizing tržišta na području bivše SFRJ. Prisutni smo u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji. Sve o našem preduzeću i delatnosti možete da pogledate na www.gemikro.rs

Raspisujemo konkurs za poziciju:

Beograd

Opis posla:

  • svakodnevni rad na zahtevima korisnika programa
  • održavanje postojećih funkcionalnosti u programu koji održavamo
  • izrada i nadogradnje ispisa i izveštaja
  • podešavanje, postavljanje i testiranje softvera
  • dokumentovanje

Očekujemo:

  • dugogodišnje radno iskustvo na poslovima podrške korisnicima

Znanja:

  • odlično poznavanje baza podataka (SQL)
  • znanje engleskog jezika
  • poželjno osnovno ekonomsko znanje

Nudimo:

  • rad u dinamičnom i modernom kolektivu
  • odlične uslove rada
  • dobru zaradu

Rok za konkurisanje: do popune

    Konkurs je istekao.

    Gemikro d.o.o.

    Grupa preduzeća Globus Marine International još od 1994 godine nudi najcelovitiju informatičku podršku preduzećima, koja se bave lizingom i ostalim oblicima finansiranja. Našim informacionim sistemom IS NOVA pokrivamo više od 75% lizing tržišta na području bivše SFRJ. Prisutni smo u Sloveniji, Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Srbiji, Crnoj Gori i Makedoniji.

    Direktan link do oglasa