Konkurs je istekao.

System Administrator

Radix d.o.o.

Beograd

06.03.2020.

Preduzeće RADIX, ekskluzivni distributer poznatih svetskih kozmetičkih brendova, raspisuje konkurs za poziciju

Belgrade

Opis posla:

  • pružanje tehničke podrške saradnicima
  • instalacija, administracija i održavanje IS
  • izrada tehničke specifikacije vezane za nabavku IT opreme i softvera

Neophodni uslovi:

  • minimalno 2 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • praktično poznavanje i rad s Microsoft tehnologijama: obavezno Windows Server, Active Directory, poželjno MSSQL
  • praktično poznavanje i rad s VMWare virtualnom infrastrukturom, Mail serverima (MDaemon)
  • osnovna znanja iz oblasti konfiguracije i administracije mrežnih i security rešenja
  • poželjno praktično poznavanje i rad sa serverskim rešenjima (HP)
  • poznavanje Adobe paketa za grafički dizajn (Photoshop, Illustrator, InDesign)
  • obrazovni profil tehničkog usmerenja (VŠS, VSS)
  • prednost posedovanje sertifikata
  • iskustvo u pružanju podrške korisnicima i visok stepen komunikativnosti

Zauzvrat nudimo:

  • stalan i zanimljiv posao
  • mogućnost da budete ravnopravan član dinamične, uspešne firme
  • prijatnu radnu sredinu

Naš idealan kandidat ima sposobnost brze analize, dijagnostikovanja i rešavanja tehničkih problema. Poseduje veliku samostalnost u radu, preuzima odgovornost, poštuje procedure i uspostavlja dobru saradnju sa kolegama.

Prijave slati elektronskim putem do 06.03.2020. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu uži izbor.

    • Bul. Despota Stefana 116/l, Beograd, Srbija
    • PIB: 100042667
    • Matični broj: 07437200

    Direktan link do oglasa