Konkurs je istekao.

A Dental Medical 2001-es alapitás útán az elmúlt években a régió egyik vezető cégévé fejlődott a fogászati és fogtechnikai anyagok terjesztésében. Megbizott képviselői vagyunk a világ 25 legnagyobb fogászati gyártóinak, kizárólag Nyugat Európa, Amerika és Japán teruletéről.

Számviteli adminisztrátor

Szabatka

ELVÁRÁSAINK

  • Aktiv magyar nyelvtudás, irásban és szóban,
  • középfokú végzettség (érettségi),
  • nyitott az újdonságokra,
  • szivessen tanul,
  • igényli szakmai tudásának folyamatos bővitését,
  • munkájára igényes, képes az önálló munkavégzésre,
  • türelmes, segitőkész, tűri a monotóniát,
  • precizen adminisztrál,
  • felhasználó szintű számitógép ismeret,
  • alapszintű angol nyelvtudás,
  • munkában rugalmas,
  • inovativ és ötletdús.

FELADATOK

  • általános adminisztrativ feladatok (online és offline),
  • ügyfélszámlázáshoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése,
  • könyvelés,
  • könyvelési anyagok előkészitése,
  • telefon, e-mail kezelése, és egyébb irodai teendők,
  • alkalmazottak költségeinek kezelése,
  • fizetési felszólitások kezelése, ellenőrzése,
  • kapcsolattartás szállitók, vevők és társosztályok között,
  • könyvelők és a pénzügyi osztály munkájának a támogatása.

AMIRE  SZÁMITHATSZ HA VELÜNK DOLGOZOL

  • hosszútávon tervezhető, biztos, főállású foglalkoztatás,
  • támogató és rugalmas vezetői hozzáállással,
  • szakmai fejlődési lehetőség, mind ügyfélkezelésben mind fogászati ismeretek terén,
  • modern, kellemes munkakörnyezet, jó hangúlatú, sikeres, segitőkész csapat,
  • teljes munkaidejű munkakör,
  • valamint versenyképes fizetés és stimúláció.

Jelentkezési határidő: 14.06.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.