Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

Sa tradicijom dugom 28 godina kompanija TGK d.o.o. se pozicionirala kao jedan od vodećih uvoznika i distributera prehrambenih proizvoda na tržištu Srbije. Zastupnik je renomiranih proizvodnih brendova: Stari Beograd, Riscossa, Mediol, Vitapres, Serbian Delight, Interfood, Family Care, The Mill, Rio. Stručni tim i menadžeri prodaje TGK su uspeli da pozicioniraju preko 150 različitih artikala u sve najveće trgovinske lance u zemlji. Vise informacija mozete dobiti na sajtu www.tgk.rs.

Pruža Vam se mogućnost da postanete:

Šef računovodstva - knjigovođa

Čačak

Opis posla:

Supervizija, planiranje i koordinacija aktivnosti i rada odeljenja računovodstva; koordinacija dodeljenih aktivnosti sa drugim odeljenjima, državnim službama, bankama i klijentima; podrška direktoru.

Opis glavnih zaduženja:

  • Kompletno knjigovodstvo u skladu sa računovodstvenim propisima Republike Srbije
  • Obračun PDV-a i priprema PDV prijava
  • Priprema završnog računa i poreskog bilansa
  • Priprema izveštaja za rukovodstvo, klijente i banke
  • Komunikacija sa poreskim organima i klijentima
  • Priprema različitih poreskih prijava i administriranje ključne dokumentacije
  • Praćenje rokova plaćanja dobavljačima/bankama
  • Knjiženje transakcija vezanih za osnovna sredstava, nematerijalna ulaganja, PDV, rezervisanja i ukalkulisavanja
  • Koordinacija aktivnosti odeljenja računovodstva sa drugim odeljenjima
  • Praćenje promena relevantnih računovodstvenih propisa i MRS-a i usklađenosti poslovanja
  • Pružanje finansijskih izveštaja direktoru
  • Pregled knjigovodstvene dokumentacije radi utvrđivanja ispravnosti informacija i korekcija iste;
  • Priprema i održavanje računovostvene evidencije, blagajne i računa
  • Knjiženje, balansiranje i usklađivanje računa
  • Priprema i praćenje evidencije novčanih tokova,cash flow

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum 5 godine radnog iskustvo na istoj poziciji
  • Poznavanje lokalnih računovodstvenih propisa i MRS
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Poželjna licenca za ovlašćenog računovođu

Profil kandidata:

  • Precizna, organizovana, odgovorna i analitična osoba
  • Sposobnost da odgovori rokovima
  • Orijentisanost ka timskom radu

Očekujemo od kandidata da će naći zadovoljstvo u ovakvom poslu i da ce teziti ka profesionalizmu.

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju prijavu i radnu biografiju (CV) na adresu:
TGK d.o.o.
Kuželjeva 8/5
32000 Čačak

ili elektronskim putem.

Kontakt telefon: direktor i vlasnik Dragan Gojković

Rok za prijavljivanje je: 13.11.2019.

Kontaktiraće se samo kandidati koji udju u najuži izbor.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca TGK d.o.o.

  • SRBIJA, Čačak, Kuželjeva 8/5 32000
  • PIB: 103415197
  • Matični broj: 07943300
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.