Konkurs je istekao.

TIG Zavarivač I grupe

Termovent SC d.o.o.

Temerin

28.06.2018.

ugovor puno radno vreme

Termovent SC

Kompanija D.O.O. "Termovent" SC Temerin bavi se proizvodnjom industrijskih ventila namenjenih visokim temperaturama i pritiscima za primenu u naftnoj, hemijskoj, petrohemijskoj industriji i termoenergetici.

Zbog povećanog obima posla oglašavamo potrebu za popunom radnog mesta

jedan izvršilac na neodređeno vreme sa probnim radom od 6 meseci
Temerin

USLOVI:

  • Završena mašinska/tehnička škola mašinskog usmerenja SSS/KV zavarivač sa radnim iskustvom u trajanju od godinu dana
  • Uverenje o stručnoj osposobljenosti zavarivača ISO 9606-1 izdato od strane zvaničnog ispitnog tela

OPIS POSLA:

  • Izrada, doterivanje i zavarivanje fazonskih komada
  • Izrada i zavarivanje ostalih složenih konstrukcija i drugih radnih predmeta sa svim postupcima zavarivanja prema tehničkoj dokumentaciji i nalogu poslovođe, odnosno rukovodioca proizvodnje
  • Održavanje kvaliteta zavarenih mesta i tolerancija dimenzija određenih tehničkom dokumentacijom
  • Izrada prototipa ili nulte serije sa učestvovanjem u razradi dokumentacije i tehničkim postupkom sa tehnologom - konstruktorom

KANDIDATU NUDIMO:

Rad u ozbiljnoj i stabilnoj kompaniji što između ostalog uključuje:

  • Isplatu putnih troškova
  • Topli obrok u restoranu fabrike
  • Obračun i isplatu prekovremenog rada u skladu sa pravilnikom o radu
  • Obezbeđenje uslova rada uz puno poštovanje zaštite zaposlenih
  • Obuka i profesionalno usavršavanje

Ukoliko smatrate da ispunjavate navedene uslove, svoj CV sa fotografijom i propratnim pismom možete poslati elektronskim putem ili poštom na D.O.O. "Termovent" SC Temerin, Industrijska zona bb, 21235 Temerin.

Sve prijave će se smatrati kao strogo poverljiva dokumentacija.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 28.06.2018.

    Direktan link do oglasa