Konkurs je istekao.

Tajni kupac

m (Research GmbH

Srbija

05.09.2018.

ugovor nepuno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Tvrtka m(Research GmbH sa sjedištem u Grazu je jedna od najvećih agencija za istraživanje tržišta na području Austrije. Za potrebe naših projekata radi kontinuirane prisutnosti na tržištu Srbije traži više osoba na projektima mystery shoppinga.

Tajni kupac (m/ž)

Mesto rada: područje cijele Republike Srbije

Opis poslova:

  • Tajni kupac obavlja posjete zadanim objektima odnosno djelatnostima (trgovine, banke, auto saloni, ljekarne i sl.) pridržavajući se zadanog scenarija u svrhu ocjenjivanja pružene usluge
  • Tijekom posjete tajni kupac ovisno o scenariju postavlja dodatne upite ili obavlja posjetu bez dodatnih smjernica, ovisno o zahtjevu projekta
  • Nakon obavljene posjete ispunjava se kratki upitnik o posjeti te na osnovu vaših komentara klijenti mogu provjeriti kvalitetu pruženih usluga i unaprijediti pružanje istih
  • Tijekom posjete tajni kupac svojim ponašanjem i postupcima ne smije odati prodavačima da je tajni kupac nego se mora ponašati kao i svaki drugi „običan“ kupac
  • Osiguravamo potrebnu edukaciju i materijale za provođenje tajnih posjeta

Uvjeti:

  • Komunikativnost, organiziranost i točnost
  • Poštovanje zadanih rokova
  • Poznavanje rada na računalu (svakodnevni pristup mailu)
  • Dobre opažačke vještine
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet
  • Iskustvo na sličnim poslovima je prednost, ali nije uvjet

Što nudimo:

  • Honorarna zarada uz fleksibilno radno vrijeme
  • Mogućnost učestalog angažiranja na projektima
  • Doprinos kvaliteti usluga
  • Mogućnost napredovanja u kontrolora terena tajnih kupaca

Vrsta zaposlenja:

  • Honorarni posao, ugovor o djelu, studentski ugovor

Javite nam se s povjerenjem čak i ukoliko nikada niste radili kao tajni kupac, naša misija je da svaki kupac bude tajni i da svojom ulogom kreira bolju kvalitetu usluge na prodajnim mjestima.

Rok za konkurisanje: 05.09.2018.

    • Graz, Austrija

    Direktan link do oglasa