Konkurs je istekao.

Tehničar elektronike

Apex Solution Technology d.o.o.

Beograd, Makenzijeva

20.02.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

Kompanija Apex Solution Technology d.o.o. Beograd usled širenja poslovnih aktivnosti raspisuje konkurs za poziciju: TEHNIČAR ELEKTRONIKE.

Delokrug rada:

  • Održavanje sistema

Osnovna zaduženja i odgovornosti:

  • Detekcija kvarova na opremi
  • Zaduživanje i razduživanje opreme za servis elektronike i elektromehanike
  • Rad na servisu opreme u okviru definisanih kvarova elektronike i elektromehanike
  • Vođenje evidencije i statistike kvarova
  • Poštovanje procedura i zadataka u okviru delokruga rada

Potrebne kvalifikacije:

  • Stepen stručne spreme: IV/VI
  • Obrazovanje: Srednja ili viša školska sprema elektro usmerenja
  • Obuke: Obuke vezane za zanatske radove u okviru elektro i elektromehaničkih servisiranja opreme
  • Poznavanje Windows, Office ( word i excel )
  • Posebni uslovi: Razumevanje osnovnih principa rada elektro i mehaničke opreme
  • Poznavanje pisanog tehničkog engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

NAPOMENA:

Aplikacije (CV sa slikom i propratno pismo) slati elektronski.
Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    • Makenzijeva 24, Beograd, Srbija
    • PIB: 106037154
    • Matični broj: 20514841

    Direktan link do oglasa