Konkurs je istekao.

Tehničar brizganja plastike

Krokodil & Company d.o.o.

Šimanovci (poslodavac nudi smeštaj)

Adrese mesta rada

  • Šimanovci, Dečka 155

24.06.2021.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena

Krokodil & Company je kompanija specijalizovana za proizvodnju brizganih i duvanih delova od plastičnih masa. Od osnovanja 2011. godine, stalnim ulaganjem u opremu, organizaciju i kadrove podigli smo kvalitet proizvoda, stekli poverenje klijenata i obezbedili stabilno poslovanje.

Danas su naši proizvodni kapaciteti usmereni ka domaćim i inostranim klijentima koji su specijalizovani za distribuciju neprehrambenih proizvoda velikim robnim lancima.

U skladu sa razvojnim planovima raspisujemo konkurs za radno mesto Tehničar brizganja plastike

Opis poslova:

  • Parametriranje, programiranje i puštanje u rad mašina
  • Montaža/demontaža alata na mašinama, kontrola rada alata, izrada prvog radnog komada
  • Provera ispravnosti alata i specijalnih uređaja pri reglaži i u toku eksploatacije alata i mašina
  • Otklanjanje manjih kvarova na alatima i specijalnim uređajima

Uslovi:

  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Stručna sprema tehničke, mašinske ili elektro struke
  • Poznavanje principa u proizvodnji – mehanike, elektronike, hidraulike, pneumatike

Kompanija nudi:

  • Ugovor o radu; redovnost isplata zarada; kadrovsku politiku usklađenu sa Zakonom o radu
  • Obezbeđen smeštaj za novozaposlene koji dolaze iz drugih gradova
  • Mentorsku obuku od strane kolega sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji brizgane plastike
  • Rad na mašinama renomiranih proizvođača: Negri Bossi, Demag, Haitian, Boy, Krauss Maffei
  • Obezbeđen stan za novozaposlene koji dolaze iz drugih gradova, mogućnost smeštaja za celu porodicu
  • Naknadu troškova prevoza u zavisnosti od mesta stanovanja
  • Adekvatnu radnu sredinu – novoizgrađenu proizvodnu halu sa savremeno opremljenom menzom, svlačionicama i mokrim čvorom

      Krokodil & Company je kompanija specijalizovana za proizvodnju brizganih i duvanih delova od plastičnih masa. Od osnovanja 2011. godine, stalnim ulaganjem u opremu, organizaciju i kadrove podigli smo kvalitet proizvoda, stekli poverenje klijenata i obezbedili stabilno poslovanje.   Danas su naši proizvodni kapaciteti usmereni ka domaćim i inostranim klijentima koji su specijalizovani za distribuciju neprehrambenih proizvoda velikim robnim lancima

    Direktan link do oglasa