Konkurs je deaktiviran. Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 04.09.2017 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

Tehničar laboratorije

ContiTech Serbia

Subotica

05.09.2017.

Da li ste auto-motivisani? Dobrodošli!

Sa prihodima od prodaje od preko 40 milijardi evra u 2016. godini, Continental spada među vodeće dobavljače u auto-industriji i u kompaniji trenutno radi preko 220 000 zaposlenih na 427 lokacija u 56 zemalja širom sveta.
ContiTech divizija se ubraja među vodeće specijalizovane proizvođače tehničkih proizvoda u sektoru gume (isključujući automobilske gume). Divizija ContiTech razvija i proizvodi funkcionalne delove, komponente i sisteme za automobilsku industriju i druge važne industrije. ContiTech zapošljava približno 43 000 zaposlenih i u 2016. godini je ostvario prihod od 5,5 miliona evra.

ContiTech Fluid Serbia d.o.o. za svoj novi proizvodni pogon u Subotici traži dinamičnog/u i motivisanog/u kandidata/kinju za poziciju:

Tehničar laboratorije (m/ž)

Radno mesto u Subotici

Opis posla:

  • Kontroliše stanje mernog uređaja i opreme
  • Koristi različite merne instrumente (3D ruka, profil projektor, Tesa scan, šubler i sl.) radi utvrđivanja usaglašenosti merenog dela
  • Prati proces proizvodnje i nasumično kontroliše proizvode, a nakon izvršenih merenja ih vraća u proizvodnju na procesom definisan način
  • Zavodi mernu opremu elektronski i obeležava je
  • Vrši periodične provere merne opreme i po potrebi je šalje akreditovanim laboratorijama
  • Na osnovu merenja iz proizvodnje, kreira tabele, čije rezultate tumači i utvrđuje stabilnost procesa
  • Na osnovu statističkih izveštaja kreira QRK izveštaje za proizvodnju
  • Kreira radne instrukcije za rad laboratorije, kao i uputstva za korišćenje i održavanje svih mašina i alata u okviru laboratorije
  • Kreira dokumentaciju za sva merenja ili popunjava pristigle formulare od klijenta u vezi sa merenjem
  • Sarađuje sa ulaznom kontrolom, operaterima kvaliteta i inženjerima kvaliteta i sa sektorom Inženjeringa

Uslovi:

  • Minimum srednja stručna sprema
  • Poželjno je radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poznavanje rada u MS Office paketu
  • Poznavanje alata kvaliteta i procesa merenja

Kako biste što uspešnije pripremili vašu biografiju za prijavu na ovaj konkurs, pozivamo vas da nas kontaktirate kako biste dobili povratnu informaciju o tome da li vaša biografija sadrži sve neophodne informacije kao i da se pripremite za predstojeći proces selekcije, putem sledeće e-mail adrese: ljudski.resursi@fluid.contitech.rs

Biografiju i propratno pismo možete poslati popunjavanjem upitnika na portalu poslovi.infostud.com. Rok za slanje prijava je 05.09.2017. godine. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Više informacija o Continental-u možete pronaći na internet prezentacijama:

    Upoznajte poslodavca Continental

    Continental

    Upoznajte nas: Continental razvija pionirske tehnologije i usluge za održivu i povezanu mobilnost ljudi i njihovih dobara. Osnovana 1871. godine, tehnološka kompanija nudi bezbedna, efikasna, inteligentna i pristupačna rešenja za vozila, mašine, saobraćaj i transport. U 2023. godini Continental je ostvario prodaju od 41,4 milijarde evra i trenutno zapošljava oko 200.000 ljudi u 56 zemalja i tržišta. Fabrika u Subotici: Fabrika u Subotici, otpočela je sa radom 2011. godine sa proizvodnjom cevi i ... Saznajte više

    Iskustva zaposlenih

    "Kada sam došao u Novi Sad, Continental je u ovom gradu imao svoj istraživačko-razvojni centar. Pratila ga je odlična reputacija, tako da sam otvaranje fabrike #Continental_NoviSad video kao odličnu priliku ... " Pročitajte celo iskustvo

    Beneficije

    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • FLEKSIBILNO RADNO VREME
    • ZABAVNI SADRŽAJ
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • RAD OD KUĆE
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PROGRAM MENTORSTVA
    • RAD NA DALJINU
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • PERSONALIZOVANE BENEFICIJE
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa