Konkurs je istekao.

Tehničar održavanja - Mehaničar

Wacker Neuson d.o.o.

Kragujevac

29.08.2018.

Wacker Neuson Kragujevac d.o.o. deo je Wacker Neuson grupe, vodeće multinacionalne kompanije u oblasti proizvodnje građevinskih mašina i opreme. Nalazimo se u Industrijskoj zoni u Kragujevcu, proizvodimo delove za građevinske mašine i imamo preko 400 zaposlenih.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Mesto zaposlenja: Kragujevac

Uslovi:

  • Samodisciplina po pitanju bezbednosti,
  • Iskustvo u radu sa CNC mašinama,
  • Iskustvo u radu sa automatizovanim mašinama i poznavanje logike automatskih ciklusa,
  • Iskustvo u samostalnom rešavanju problema, spremnosti da se donese odluka, sastavljanju specifikacije šta je potrebno da se naruči od delova da bi se rešio problem,
  • Sposobnost da se problem prioretizuju u skladu sa prioritetima proizvodnje,
  • Osnovno poznavanje postupaka mašinske obrade i razlikovanje materijala,
  • Timski rad,
  • Proaktivan pristup izvršavanju aktivnosti i poslova,
  • Svest o odgovornosti za posao koji se obavlja,
  • Samodisciplina po pitanju obavljanja svakodnevnih aktivnosti
  • Želja i spremnost za učenje i primenu novih metoda,
  • Korišćenje računara – naročito Excel-a i Windows-a.

Opis posla:

  • Nadzor, održavanje i optimiziranje proizvodnih mašina, opreme i uređaja,
  • Analiza mehaničkih kvarova i uklanjanje smetnji u radu na CNC mašinama i ostalim mašinama i uređajima,
  • Rešavanje složenijih problema u dogovoru sa poslovođom održavanja, elektroničarima,
  • Montaža i instalacija pneumatske i hidraulične instalacije na mašinama, opremi,
  • Rešavanje problema na hidrauličnoj i pneumatskoj instalaciji, čitanje hidraulične i pneumatske šeme,
  • U slučaju izmene na postojećoj hidrauličnoj i pneumatskoj instalaciji unošenje izmena u odgovarajućim šemama,
  • Podešavanje regulatora pritiska i protoka,
  • Proaktivno učestvovanje u preventivnom održavanju i popravkama proizvodnih mašina, učestvovanje u optimizaciji preventivnog održavanja,
  • Izrada izveštaja o obavljenim intervencijama kako na tekućem (korektivnom) održavanju, tako i na preventivnom održavanju,
  • Izrada izveštaja o ključnim parametrima vezanim za performanse službe održavanja poput broja kvarova na mašinama, dostupnost mašina,
  • Vođenje brige o stanju mašina, opreme i uređaja za koje je neposredno zadužen,
  • Izrada plana kako nedostaci na mašinama mogu da se otklone, izrada specifikacije koji delovi treba da se nabave da bi se otklonili nedostaci na mašinama,
  • Vodi računa da li su blagovremeno obezbeđeni delovi koji su poručeni, naročito za planirane poslove – zastoje na mašinama u cilju otklanjanja problema na mašinama,
  • Obaveza pridržavanja sigurnosnih propisa,
  • U toku popravki ili preventivnih aktivnosti pridržavanje i primena tehničkih standarda i uputstva propisanih za te aktivnosti.

Nudimo Vam rad u timu koji se brzo razvija i u svom radu aktivno koristi LEAN metodologiju, sa efikasnim i inovativnim pristupom ljudima i procesima. Svi kandidati biće obavešteni o ishodu konkursa, a na intervju će biti pozvani kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 29.08.2018.

    Konkurs je istekao.

    Wacker Neuson Kragujevac doo

    Kompanija Wacker Neuson Kragujevac d.o.o. je deo internacionalne grupe Wacker Neuson SE, sa centralom u Minhenu, Nemačka, koja se bavi proizvodnjom građevinskih mašina i celokupne mašinske opreme koja je potrebna u građevinskoj industriji. Grupa Wacker Neuson okuplja sledeće brendove: Wacker Neuson, Krammer i Weidemann. Sa 50 filijala i preko 150 prodajnih i servisnih stanica, grupacija zapošljava više od 6000 zaposlenih. Proizvodni i razvojni centri se nalaze u Nemačkoj, Austriji, Sjedinjenim američkim…

    Direktan link do oglasa