Konkurs je istekao.

Tehničar održavanja mašina

Ametek d.o.o.

Subotica

12.07.2019.

Kompanija Ametek traži novog kolegu u poslovnoj jedinici MAE.

TEHNIČAR ODRŽAVANJA MAŠINA

Opis poslova:

  • Vodi računa o tehničkoj ispravnosti mašina i uređaja
  • Vodi poslove remonta mašina u fabrici
  • Vodi evidenciju o tehničkoj ispravnosti mašina i uređaja
  • Podešava radne parametre na opremi na proizvodnim linijama
  • Samostalno, odgovorno i dokumentovano radi na preventivnom i interventnom održavanju mašina, opreme i uređaja, kao i na popravci istih
  • Stara se o izradi i doradi delova za mašine, opremu i uređaje
  • Sve uočene nedostatke u toku rada prijavljuje zaposlenom zaduženom za vođenje smene i svom rukovodiocu
  • Stara se o alatu i opremi kojima je zadužen, eventualnu neispravnost ili gubitak alata ili opreme dužan je da prijavi rukovodiocu
  • Ukazuje na neusaglašenosti koje mogu preći u rizik i narušiti kvalitet i bezbednost proizvoda i usluga
  • Sprovodi definisane korektivne i preventivne mere na mašinama i opremi
  • Obavezan je da izvrši primopredaju radnog mesta I pridržava se svih instrukcija iz uputstava zarad
  • Odgovoran je da radni prostor i svoje radno mesto svakodnevno održava čisto i uredno
  • Odgovara za kvalitet svog rada, preciznost, tačnost, preglednost i blagovremenost
  • Na zahtev Poslodavca, povremeno može upravljati putničkim vozilom, npr. u slučaju upućivanja na službeni put, a samo ukoliko je osposobljen da upravlja vozilom, tj. ispunjava sve zakonske uslove
  • Po nalogu pretpostavljenog, obavlja i druge poslove koji odgovaraju njegovom zanimanju i stručnoj spremi, u slučaju privremene odsutnosti drugog radnika, privremenog povećanja obima posla i u drugim opravdanim slučajevima

Posebni uslovi za obavljanje poslova:

  • Zaposleni treba da ima III ili IV stepen stručne spreme elektro usmerenja, sa najmanje 2 godine radnog iskustva, položen vozački ispit B kategorije.
  • Srednje poznavanje pneumatike (el. Magn. Ventili, cilindri, pneumatske komponente).
  • Napredno poznavanje elektronike i automatike (senzori, enkoderi, motion driveri, releji, tajmeri,...).
  • Sposobnost analitičkog razmišljanja i čitanja elektro i pneumatskih šema u cilju rešavanja problema.
  • Izraženu inicijativnost i inovativnost u rešavanju tehničkih problema.

Rok za konkurisanje: 12.07.2019.

    AMETEK je vodeći svetski proizvođač elektronskih instrumenata i elektromehaničkih uređaja sa godišnjom prodajom od oko 5 milijardi dolara. AMETEK ima 19.000 kolega na više od 150 operativnih lokacija i globalnu mrežu prodaje, servisa i podrške u 30 zemalja širom sveta. AMETEK se sastoji od dve operativne grupe (Elektronski instrumenti i Elektromehanika), obe sa visoko diferenciranim tehnologijama i vodećim pozicijama na nišnim tržištima. AMETEK d.o.o. uspešno posluje u Srbiji više od 10 godina,…

    Direktan link do oglasa