Konkurs je deaktiviran

Na zahtev poslodavca, konkurs je deaktiviran dana 30.05.2017 pre isteka prvobitno postavljenog roka.

  • Oglas dostupan i studentima

Cooper Standard d.o.o.

Fast Track Your Career...

WHAT'S
YOUR
PASSION?

Why Cooper Standard?

Cooper Standard is a leading global automotive supplier, offering solutions in Sealing and Trim systems, Fuel and Brake delivery systems, Fluid transfer systems and Anti-vibration systems, employing more than 29.000 people worldwide. With a clear, profitable growth strategy and a strong commitment to investing in its employees, innovation and infrastructure, the company anticipates rapid growth in its key markets around the world by 2020.  Our Serbian production company is located in Sremska Mitrovica.

TEHNIČAR ODRŽAVANJA

Broj otvorenih pozicija: 1
Lokacija: Sremska Mitrovica

Glavna zaduženja:

  • Kvalitetno, efikasno i bezbedno izvršavanje svih poslova i zadataka održavanja opreme, uređaja, mašina, sklopova i instalacija, u skladu sa zakonskim propisima i internim standardima kako bi se obezbedio kontinuirani proizvodni proces
  • Učestvovanje u preventivnom održavanju mašina prema planovima održavanja i davanje sugestija za unapređenje planova održavanja
  • Trebovanje rezervnih delova iz magacina, davanje sugestija za nabavku novih delova
  • Pronalaženje uzroka kvara i predlozi za njegovo trajno uklanjanje

Zahtevi:

  • Srednja stručna sprema – elektro ili tehničkog usmerenja
  • Poznavanje rada na održavanju industrijskih mašina biće uzeto u obzir kao prednost
  • Spremnost za rad u timu
  • Spremnost za rad u tri smene

Nudimo:

  • Mogućnost da budete potpuno podržani i trenirani, u cilju izražavanja i daljeg napredovanja vaših profesionalnih sposobnosti u stimulativnom međunarodnom okruženju

Datum isteka oglasa: 03.06.2017.

Molim Vas, imajte na umu da će biti kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.