Konkurs je istekao.

Tehničar održavanja, Novi Sad

Profil kompanije

Lear Corporation je globalni dobavljač nivoa Tier 1 svih većih automobliskih brendova na svetu. Sa fabrikama u 38 zemalja na 6 kontinenata, Lear proizvodi u svim većim regionima auto industrije sveta. Sa prodajom od $16.2 milijarde u 2013, Lear se kotira na 151. mestu na listi Fortune 500. Sa centralnom u Sjedinjenim Američkim Državama, u Mičigenu, Lear-ovi proizvodi svetske klase su razvijeni, dizajnirani i proizvedeni od strane proizvodnih timova koje čine 156,000 zaposlenih. Lear-ovim akcijama trguje se na Njujorškoj berzi pod simbolom [LEA].

Osnovna zaduženja:

  • Održavanje različitih vrsta opreme koja se koristi u fabrici
  • Odgovornost za sve vrste popravki proizvodne opreme na zahtev proizvodnje u što kraćem vremenskom roku u cilju smanjenja zastoja opreme na minimum
  • Preventivno održavanje u skladu sa prethodno definisanim planom održavanja
  • Briga o zaduženim alatima i odgovornost za njihovo pravilno održavanje i odlaganje
  • Izveštavanje nadređenog o sprovedenim intervencijama

Zahtevi:

  • Srednja stručna sprema tehničke/mašinske/elektro struke
  • Iskustvo u održavanju proizvodne opreme – minimum dve godine
  • Iskustvo na sličnim poslovima u proizvodnim pogonima je prednost
  • Spremnost na rad u tri smene

Mi nudimo:

  • Ugovor na neodređeno vreme
  • Organizovan prevoz do posla
  • Rad u modernoj fabrici
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 05.01.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.