Konkurs je istekao.

Tehničar tehničko-kolske delatnosti

Pannon Rail

Novi Sad

18.04.2021.

Društvo za železnički prevoz robe špediciju trgovinu i usluge Pannon Rail d.o.o. Subotica potražuje jednog izvršioca na radno mesto: Tehničar tehničko-kolske delatnosti - pregledač kola.

Uslovi:

- SSS "Tehničar tehničko-kolske delatnosti"

- položen stručni ispit za pregledača kola

- vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

- tehnički pregled vagona, prijem i otprema vozova po važećim međunarodnim propisima Opšteg ugovora za korišćenje teretnih kola

Konkurs je istekao.

PANNON RAIL

  • MATIJE KORVINA 17, Subotica, Srbija
  • PIB: 109993602
  • Matični broj: 21281417

Direktan link do oglasa