Konkurs je istekao.

Tehničar za telekomunikacione i gasne objekte

Jugotrade d.o.o.

Beograd

28.09.2018.

JUGOTRADE d.o.o. Beograd proširuje tim i raspisuje konkurs za radno mesto:

Beograd

OPIS POSLA:

  • preduzima pripremne radnje za izvođenje radova u sedištu društva i na terenu,
  • kontroliše i prati izvođenje radova pri izgradnji i održavanju izgrađenih objekata,
  • sačinjava elemente za izradu računa, privremenih i konačnih situacija za računovodstveni sektor,
  • sačinjava zahtev za nabavku za komercijalni sektor,
  • zajedno sa ostalim licima odgovora za realizaciju ugovora, vrši kontrolu i overava građevinske dnevnike, situacije i račune podizvođača,
  • obavlja i druge poslove po nalogu šefa službe.

USLOVI ZA RADNO MESTO:

  • elektro ili mašinska struka, srednja stručna sprema,
  • najmanje dve godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima,
  • rad na računaru,
  • vozačka dozvola B kategorije.

Rok za konkurisanje: 28.09.2018.

    Poslovni sistem Jugotrade doo Beograd čine sledeća privredna društva: Jugotrade doo Beograd, Gas Invest doo Beograd, Elektrik doo Bač i Ribnjaci Mostonga doo Bač.

    Direktan link do oglasa