Konkurs je istekao.

Tehničara / ka automatike

Eco Electro Control d.o.o.

Obrenovac

21.04.2019.

30.000,00 - 35.000,00 RSD ugovor puno radno vreme

Kompanija Eco Electro Control d.o.o. se bavi poslovima automatizacije industrijskih postrojenja, izradom sistema za hemijske analize voda i gasova, održavanjem opreme i sistema u industriji. Tim kompanije ima preko 110 iskustva. Kompanija ima pozitivne reference i sarađuje sa renomiranim svetskim proizvođačima merno regulacione opreme. Pozitivan trend u poslovanju nas dovodi do potrebe za povećanjem broja zaposlenih.

Za navedene poslove otvoreno je radno mesto:

Obrenovac

Tražimo iskrenu, motivisanu i ambicioznu osobu koja je spremna da radi na dinamičnom poslu od poslova izrade automatskih sistema, sistema hemijskih analiza do puštanja merne opreme u rad.

Uslovi i opis posla:

  • Očekujemo da ukoliko ne poseduje dovoljno iskustva u navedenim poslovima samostalno teži napredovanju i sticanju potrebnih znanja koja će mu biti dostupna prenesena od iskusnih kolega, što podrazumeva i napredovanje u karijeri. Pored neprocenjivo dostupne prakse, dostupne su i obuke po potrebi kod naših partnerskih kompanija.
  • Radno mesto je bazirano u poslovnim prostorijama kompanije sa sedištem u Obrenovcu. Poslovi se takođe po potrebi obavljaju i na teritoriji zemalja u okruženju.
  • Minimalna potrebna SSS elektro ili mašinskog smera.
  • Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika obavezno - tečno čitanje pisanje i razgovor.
  • Vozačka dozvola B kategorije.
  • Zaposleni stupa u radni odnos na neodređeno vreme.

Rok za konkurisanje: 21.04.2019.

    • Cara Lazara 1/57A, Obrenovac, Srbija
    • PIB: 109309508
    • Matični broj: 21159280

    Direktan link do oglasa