Konkurs je istekao.

Tehnička podrška u servisnom centru

Tehnogama d.o.o.

Šimanovci, Dečka bb

16.12.2020.

70.000,00 - 120.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

TEHNOGAMA d.o.o. Šimanovci raspisuje konkurs za radno mesto: Tehnička podrška u servisnom centru

Uslovi za kandidate:

  • V/VI/VII stepen stručne spreme, tehničkog profila
  • Rad na računaru (Microsoft Office paket - Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Engleski jezik, govor i pisanje na višem nivou
  • Ljubaznost, komunikativnost, strpljivost, temeljnost, preduzimanje inicijative, organizovanost, dinamičnost i snalažljivost
  • Spremnost na stalno usavršavanje

Opis posla:

  • Tehnička je podrška klijentima u cilju pojašnjenja načina rada uređaja, potrebnog obezbeđivanja uslova za rad mašina, ali i pravilne eksploatacije mašine iz portfolija kompanije.
  • Preuzima pozive klijenata upućenih ka servisnom centru kompanije Tehnogama.
  • Od klijenata pokušava da dobije što je više moguće informacija i opisa eventualnog kvara, po mogućstvu mailom, viberom, sa fotografijama.
  • Uz pomoć proizvođačkih uputstava, pokušava da asistira klijentu kako bi se kvar eventualno otklonio ukoliko se radi o jednostavnijem kvaru koji je eventualno opisan u proizvođačevom uputstvu za upotrebu određene mašine (Troubleshooting).
  • Komunicira sa tehničkom podrškom proizvođača mašina na svakodnevnom nivou u cilju otklanjanja kvara mašina
  • Komunicira sa šefovima servisnog centra Tehnogame u cilju otklanjanja kvara.
  • Tek nakon što iscrpi sve mogućnosti, slučaj eventualno predaje šefovima servisa a radi upućivanja stručnih servisera kompanije na lokaciju klijenata, odnosno, radi dovoženja mašine na lokaciju servisnog centra Tehnogame.
  • Šefove servisnog centra kompanije obaveštava mailom tako što detaljno opiše problem ali i detaljno opiše šta je do tog trenutka ispitano/učinjeno u cilju otklanjanja eventualnog defekta.
  • Izučava sva uputstva i liste rezervnih delova mašina proizvođača koje kompanija Tehnogama zastupa
  • Konstantno se usavršava u posedovanju znanja o principima rada uređaja koje kompanija Tehnogama ima u svom prodajnom asortimanu.
  • Pohađa stručne obuke kod proizvođača opreme u cilju unapređenja znanja i veština.
  • Konstantno komunicira sa proizvođačima mašina, ali i kolegama iz branše iz okolnih zemalja, te pokušava da izdvoji i evidentira najčešće kvarove a u cilju prevencije istih, davanja instrukcija prodajnom sektoru, davanja instrukcija šefovima servisa u smislu deljenja znanja o potencijalnim problemima itd.
  • Pruža stručnu pomoć serviserima u servisnom centru i na terenu.
  • Generalno radi na unapređenju svog, ali i tehničkog znanja zaposlenih u servisnom centru kompanije.
  • Bavi se analizama intervencija u servisnom centru.
  • Radi i ostale poslove koji mu se stave u zadatak u skladu sa interesima privrednog društva.
  • Odgovara za tajnost poslovne dokumentacije i procesa rada privrednog društva Tehnogama d.o.o.
  • Svaka druga subota je radna.
    Konkurs je istekao.

    Tehnogama d.o.o. Šimanovci

    TEHNOGAMA d.o.o. Beograd je kompanija čiji je osnovni koncept servisiranje, praćenje i podrška sve većem broju proizvodnih kompanija u ovom delu Evrope. Imajući to u vidu, Tehnogama svoj asortiman roba i usluga usmerava u nekoliko bliskih oblasti. Prodajni program čine industrijski vijčani kompresori za vazduh, turbokompresori velikih kapaciteta za tešku industriju, klipni kompresori za vazduh, rezervne kompresorske glave, filtracija komprimovanog vazduha, sušači komprimovanog vazduha ,manuelni…

    Direktan link do oglasa