Konkurs je istekao.

Tehnički saradnik

Institut za puteve a.d.

07.09.2019.

INSTITUT ZA PUTEVE AD, BEOGRAD,

raspisuje KONKURS za poziciju :

TEHNIČKI SARADNIK

teritorija cele Srbije
Više izvršilaca

Opis posla:

  • Ispitivanja građevinskih materijala u laboratorijama Instituta za puteve na terenu i po potrebi posla u sedištu
  • Realizacija terenskih radova (uzimanje uzoraka, priprema ih za ispitivanje i sprovodi potrebno ispitivanje, kontroliše tok ispitivanja sumira analizira i interpretira dobijene rezultate, potpisuje izveštaje o rezultatima ispitivanja)

Potrebni uslovi:

  • IV stepen stručne spreme građevinske, geološke ili druge tehničke struke
  • Minimum 3 godine radnog iskustva na poslovima ispitivanja betona, asfalta ili geomehanike
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office)

Osobine koje tražimo od kandidata:

  • Spremnost na terenski rad
  • Ozbiljnost i visok stepen odgovornosti u radu
  • Poštovanje zadatih rokova
  • Pouzdanost, organizovanost i predanost poslu
  • Spremnost za dalja usavršavanja i usvajanja novih znanja
  • Spremnost na timski rad

Nudimo:

  • Rad na raznovrsnim projektima
  • Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja

 Rok za konkurisanje: 07.09.2019.

    • Bulevar Peka Dapševića 45, Beograd, Srbija
    • PIB: 100379929
    • Matični broj: 07028334

    Direktan link do oglasa