Konkurs je istekao.

Tehnički saradnik

Institut za vodoprivredu Jaroslav Černi a.d.

Beograd

06.09.2019.

Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD je vodeća naučnoistraživačka organizacija u Srbiji i regionu u oblasti voda, koja se, pored istraživanja, bavi i projektovanjem, inženjeringom i konsaltingom, kao i izradom različitih studija. Svojim bogatim iskustvom i uspešnom primenom sprege nauke, istraživanja i projektovanja, garantujemo kvalitet naših usluga.

Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD, zbog potrebe proširenja svojih poslovnih kapaciteta, objavljuje konkurs za prijem u radni odnos na sledećoj poziciji:

Beograd

Opis posla:

  • Izrada grafičkih priloga u okviru studija i hidrotehničkih projekata;
  • Izrada 3D modela terena i objekata u namenskim softverima.

Od kandidata očekujemo:

  • Minimum IV stepen stručne spreme tehničke struke;
  • Napredno poznavanje programa za crtanje/modeliranje (AutoCAD, Civil 3D i dr.);
  • Napredno poznavanje MS Office paketa (Outlook, Word, Excel, PowerPoint);
  • Poznavanje engleskog jezika.

Radno iskustvo:

  • Nije obavezno.

Osobine koje tražimo od kandidata:

  • Ozbiljnost i visok stepen odgovornosti u radu;
  • Poštovanje zadatih rokova;
  • Pouzdanost, organizovanost i predanost poslu;
  • Spremnost za dalja usavršavanja i usvajanja novih znanja;
  • Spremnost na timski rad.

Nudimo vam:

  • Odgovarajuću finansijsku stimulaciju;
  • Rad na izazovnim projektima u dinamičnom okruženju;
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja u profesionalnom smislu;
  • Priliku za dopunsku edukaciju sa ciljem dodatnog osposobljavanja za posao.

Prijave možete slati elektronskim putem.

U proces selekcije će biti uključeni samo kandidati koji ispunjavaju tražene uslove.

Rok za konkurisanje: 06.09.2019.

    Ovaj poslodavac odgovara na vaše prijave
    Upoznajte poslodavca Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD

    Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD

    O KOMPANIJI Institut za vodoprivredu „Jaroslav Černi“ AD je vodeća naučnoistraživačka, projektantska i konsultantska organizacija u Republici Srbiji u oblasti voda, kao i jedna od vodećih takvih organizacija u regionu. Tokom više od 75 godina uspešnog rada, pod krovom Instituta spajaju se tradicija, ... Saznajte više

    Beneficije

    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • ORGANIZOVAN PREVOZ
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • PORODICA I RODITELJSTVO
    • SPORT I REKREACIJA
    • ZDRAVLJE
    • DRUŠTVENA ODGOVORNOST

    Direktan link do oglasa