Konkurs je istekao.

Mi smo češka kompanija (www.adler.info), koja važi za jednu od najbrže razvijenih firmi, u oblasti proizvodnje i uvoza reklamnog tekstila u Češkoj Republici. Na tržištu postojimo više od petnaest godina. Naši ciljevi zasnovani su na izuzetno visokom kvalitetu proizvoda, koje stvaramo, a naše artikle izvozimo u devetnaest evropskih zemalja.

Trenutno tražimo novog kolegu/koleginicu, na odeljenju za nabavku, na poziciji:

Tehnolog - Konstruktor odeće

Mesto zaposlenja: Ústí nad Labem, Češka Republika

Tražimo osobu koja:

  • Ume da bude samostalna, sa fokusom na detalje
  • Ima obrazovanje u oblasti tekstila
  • Ima iskustva u tekstilnoj industriji
  • Ima napredno znanje i iskustvo pri radu sa grafičkim programima (Corel), i sa MS Office paketom
  • Ima kreativno i logičko razmišljanje, sistematičke prirode
  • Temeljitost i organizacione sposobnosti
  • Poznavanje engleskog jezika (na dovoljno visokom nivou, potrebnom za komunikaciju i rad)
  • Dobro poznavanje konstrukcije odeće

Kako bi izgledao Vaš opis posla:

  • Saradnja u razvoju novih proizvoda
  • Izrada tehničke dokumentacije i priprema dokumenata za proizvodnju
  • Komunikacija da dobavljačima
  • Koordinacija i upravljanje proizvodnje - Kontrola / Inspekcija
  • Ispitivanje i kontrola uzoraka, kao i procena kvaliteta proizvoda pred masovnu proizvodnju
  • Moguća putovanja u inostranstvo

Šta Vam mi nudimo:

  • Mogućnost profesionalnog razvoja u međunarodnoj kompaniji
  • Pomoć pri dobijanju svih neophodnih papira za zaposlenje, život i rad u EU
  • Stručne obuke
  • Kurs češkog jezika
  • Rad u iskusnom i prijatnom kolektivu
  • Dodatni slobodni dani, uključujući i “Sick days” (slobodni dani u slučaju bilo kakvog zdravstvenog problema)
  • Obezbeđeno piće i voće na nivou kompanije
  • Mogućnost kupovine kompanijskih proizvoda po nižim cenama
  • Stravenke (Bonovi za hranu i piće)
  • Plaćen smeštaj za prva tri meseca boravka u Češkoj Republici

Početak radnog odnosa: U dogovoru sa kompanijom

Ukoliko mislite da ispunjavate uslove oglasa za posao, molimo da pošaljete vaše životopise isključivo na engleskom jeziku, elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 11.10.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.