Konkurs je istekao.

  • Oglas dostupan i studentima

POTISJE – PRECIZNI LIV AD iz Ade osnovano je 1960. godine. Osnovna delatnost preduzeća je izrada delova tehnologijom preciznog liva od svih kvaliteta legure gvožđa i legure bakra, sa vrlo visokim tehnološkim karakteristikama, sa posebnim akcentom na kvalitet odlivaka i ostvarenjem dimenzionalne tačnosti.

Na osnovu odluke Odbora direktora „Potisje-Precizni liv AD” iz Ade raspisuje konkurs za radno mesto:

Tehnolog livenja i termičke obrade

bez radnog iskustva, na određeno vreme 6 meseci

1 izvršilac, lokacija: Ada

Potrebne kvalifikacije:

  • Završen Metalurški fakultet - Diplomirani inženjer metalurgije,  osnovne akademske studije ili master akademske studije

Opis poslova:

  • Rad u topionici (topljenje i livenje čelika i legure bakra)
  • Izrada proračuna i definisanje parametara žarenja, topljenja i livenja
  • Učešće u razradi tehnologije novog proizvoda
  • Provera rada u topionici kroz ispitivanja mehaničkih i metalografskih karakteristika
  • Praćenje funkcionalnosti i ispravnosti peći u topionici

Od kandidata se očekuje:

  • Poznavanje engleskog ili nemačkog jezika
  • Rad na računaru (MS Word, Excel, AutoCAD, Solidworks, CATIA V5 za 3D modeliranje - poželjno)
  • Spremnost za individualni i timski rad
  • Spremnost za stalno usavršavanje
  • Mogućnost poslovne komunikacije
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Kandidatu nudimo:

  • Rad u pozitivnom i uspešnom okruženju
  • Napredak u skladu sa ličnim zalaganjem

Molbe sa dokazom o ispunjavanju uslova iz oglasa sa CV na adresu:

„Potisje-Precizni liv” AD
Molski put 4, 24430 Ada

ili elektronskim putem.

Rok za konkurisanje je: 17.12.2017. godine.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca POTISJE-PRECIZNI LIV AD ADA

"Potisje-Precizni liv" AD iz Ade osnovano je 1960. godine. Osnovna delatnost preduzeća je izrada delova tehnologijom preciznog liva od svih kvaliteta legure gvožđa i legure bakra, sa vrlo visokim tehnološkim karakteristikama, sa posebnim akcentom na kvalitet odlivaka i ostvarenjem dimenzionalne tačnosti.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.