Konkurs je istekao.

Tehnolog na farmi muznih krava/Pripravnik

Stari Tamiš a.d.

Pančevo

22.05.2019.

AD STARI TAMIŠ raspisuje konkurs za sledeće radno mesto:

TEHNOLOG NA FARMI MUZNIH KRAVA/Pripravnik

Pančevo

Opis posla i uslovi:

  • Vrši prijem stočne hrane iz skladišta ili od dobavljača a prema potrebama ishrane stoke
  • Prisustvuje ishrani, muži i krava i ostalih kategorija stoke, blagovremeno obaveštava rukovodioca i veterinara o nastaloj šteti i promenama stanja stoke.
  • Prima sve gotove proizvode i svakodnevno izveštava o utrošku hrane
  • Vodi svu potrebnu evidenciju
  • Organizuje prodaju goveda i odgovoran je za pravilan odnos prema kupcima, organizuje ažurno vođenje svih potrebnih evidencija o nabavci, prometu, zalihama kao i drugim potrebnim evidencijama i, ukoliko je to potrebno, vrši sam vođenje tih evidencija, vrši ažurno vođenje svih potrebnih evidencija o nabavci, prometu, zalihama kao i drugim potrebnim evidencijama
  • Obavezna je saradnja sa rukovodstvom, odeljenjima prodaje i marketinga i nabavke
  • Obezbeđivanja odgovarajućeg nivoa zaliha i pravovremene isporuke gotovih proizvoda
  • Razvoj novih proizvoda – učestvovanje u svim fazama projekta od ideje, razvoja formulacija, probnih serija, analiza ispitivanja proizvoda, pisanja protokola
  • Odgovoran je za ispunjenje ekoloških standarda, održavanje opreme i higijenskih uslova proizvodnje, odgovoran je za ažurno i blagovremeno dostavljanje dokumentacije na knjiženje
  • Organizuje proces rada u društvu, rukovodi poslovima u radnim jedinicama, sprovodi odluke i izvršava naredbe direktora i organa upravljanja
  • Sprovodi propisanu tehnologiju rada i vrši stalan nadzor nad izvršenjem radnih zadataka pri sprovođenju tehnologije
  • Sprovodi odluke organa upravljanja i direktora i stara se o blagovremenom donošenju i izvršenju plana
  • Za svoj rad odgovoran je neposrednom rukovodiocu
  • Obavlja i sve druge poslove iz oblasti struke po naređenju direktora kome je i odgovoran za svoj rad
  • Učestvuje u izradi plana investicija za narednu godinu
  • 7 stepen stručne spreme

Konkurs je otvoren do 22.05.2019.

    Konkurs je istekao.

    Stari Tamiš a.d. Panševo

    Na Starom Tamišu nalazi se farma krava sa 2.000 grla, holštajn-frizijske i simentalske rase. Potvrda kvaliteta je i ovogodišnja zlatna medalja na 82. Međunarodnom sajmu poljoprivrede u Novom Sadu.       Farma svinja ima 18.000 grla i 1.300 priplodnih krmača. Zastupljene su rase: jokšir, landras, durok i pijetren. Radi poboljšanja kvaliteta mesa i mesnatosti ove godine su uvezene i terminalne rase nerasta od francuske kuće Topix. U okviru farme svinja smeštena je i klanica izgrađena po najvišim evropskim…

    Direktan link do oglasa