Konkurs je istekao.

Tehnolog prehrambene tehnologije

Master Food d.o.o. - Jovanović i sinovi

Bačka Topola

10.10.2019.

Firma Jovanović & sinovi - Master Food sa sedištem u Bačkoj Topoli postoji od 1992. godine.Na tri sopstvene farme godišnje odgaji oko 40.000 kom. ćurki. Poseduje sopstvenu mešaonu hrane, obezbeđenu klanicu, dimljenje, zamrzavanje i transport sopstvenim vozilima sa hlađenjem do mesta isporuke.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Broj izvršilaca:1

Opis posla:

  • Sprovodi i kontroliše primenu tehničko tehnoloških pravila i normi pri radu na linijama primarne obrade mesa, skladištenja, hlađenja, zamrzavanja uskladištenih proizvoda u komorama za hlađenje
  • Kontroliše i daje nalog za režim hlađenja mesa , daje nalog za pravilno skladištenje mesa, daje nalog za temperaturne režime i kontroliše pravilnost zadatih temperaturnih režima
  • Vrši kontrolu uskladištenih proizvoda prerade, ustanovljava njihov kvalitet i određuje uskladištenje
  • Kontroliše primenu sanitarno higijenskih mera prilikom manipulacije mesa i proizvoda od mesa
  • Vođenje i planiranje procesa proizvodnje u skladu sa postojećim implementiranim standardima sistema kvaliteta i bezbednosti hrane (HACCP)
  • Preuzimanje mera na otklanjanju eventualnih neusaglašenosti utvrđenih u procesu kontrole

Uslovi:

  • Visoka ili viša stručna sprema - tehnolog prehrambenog smera
  • Poznavanje rada na računaru

 Rok za konkurisanje: 10.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Jovanović i sinovi - Master Food d.o.o.

    • Maksima Gorkog 7, Bačka Topola, Srbija
    • PIB: 101580756
    • Matični broj: 08378916

    Direktan link do oglasa