Konkurs je istekao.

Tehnolog razvoja

Yumis d.o.o.

Niš

25.07.2018.

YUMIS DOO iz Niša je osnovano 1991. godine kao privatno preduzeće. Osnovna delatnost je proizvodnja supa, začina, pudinga, šlagova, čajeva, kikirikija, aditiva za pekarsku industriju i još mnogo drugih proizvoda. Narednih 20 godina Yumis razvija svoju prodajnu mrežu i ostvarenim rezultatima značajno širi poslovanje. Danas, mnoge grupe Yumis proizvoda zauzimaju značajno učešće na domaćem i inostranim tržištima. Kvalitet proizvoda i celokupnog poslovanja je preduslov poslovne politike kompanije, što potvrđuju sertifikati HACCP, IFS. Profesionalizam svih sektora i višegodišnje prisustvona tržištu, uz konstantno unapređenje poslovanja rezultirali su visokokvalitetnim proizvodima koji su jednako konkurentni na domaćem i inostranim tržištima. Yumis proizvodi promovišu tradicionalne ukuse juga i čitave Srbije, uz moderan dizajn ambalaže.

Potreban nam je:

Niš

Opis poslova:

  • Sprovođenje integrisanog menadžment sistema Kompanije (QMS, EMS, IFS, HACCP).
  • Unapređenje postojećih i razvoj novih proizvodnih tehnologija i procesa Kompanije.
  • Tehnološko-ekonomska analiza opravdanosti uvođenja  tehničko-tehnoloških procesa, izrada normativa i tehnološke dokumentacije procesa.
  • Praćenje i primena domaćih i međunarodnih propisa i standarda, praćenje i primena tehnoloških dostignuća iz oblasti prehrambene tehnologije.
  • Saradnja sa naučno-tehničkim, akreditacionim i sertifikacionim ustanovama u zemlji i inotranstvu, sardanja sa proizvođačima i dobavljačima opreme i repro materijala u zemlji i inostranstvu.

Uslovi:

  • Stručna sprema: VII stepen stručne spreme - tehnološki fakultet, diplomirani inženjer prehrambene tehnologije.
  • Radno iskustvo: poželjno je radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima.
  • Posebni uslovi (znanja, veštine):
    • Napredno poznavanje rada na računaru u MS Office okruženju.
    • Aktivno znanje engleskog jezika.
    • Vozačka dozvola B kategorije.

Rok za konkurisanje: 25.07.2018.

    Konkurs je istekao.

    Yumis doo

    • Bul Svetog Cara Konstantina 80-86, Niš, Srbija
    • PIB: 101858325
    • Matični broj: 07720297

    Direktan link do oglasa