Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?

Konkurs je istekao.

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica je livnica u Mionici sa višegodišnjim iskustvom u proizvodnji preciznog liva. Od 2015. godine u većinskom vlasništvu nemačke firme EMKA Beschlagteile GmbH & Co.KG iz Velberta vodećeg proizvođača brava i okova za sve vrste industrije koji zapošljava preko 1500 zaposlenih kako u Evropi tako i svetu.

Potreban nam je:

Tehnolog u odeljenju galvanizacije

Mionica, 1 izvršilac

Traženi profil za ovo radno mesto:

  • Diplomirani hemičar sa VII ili VI stepenom stručne spreme
  • Sa ili bez radnog iskustva u procesu galvanizacije odlivaka
  • Znanje nemačkog i/ili engleskog jezika je takođe obavezno

Opis posla:

  • Definiše tehnološke parametre za operacije u odeljenju galvanizacije i definiše neophodne materijale i hemikalije za galvanizaciju odlivaka
  • Vrši procenu i proveru normativa materijala i vremena izrade za operacije u odeljenju galvanizacije i uvodi nove  materijale i postupke rada u svom domenu
  • Formuliše i izrađuje tehnološku dokumentaciju za operacije galvanizacije odlivaka
  • Kontroliše rad sistema za prečišćavanje otpadnih voda na odeljenju galvanizacije i vrši uzorkovanje otpadnih voda

Nudimo vam rad na određeno vreme sa probnim radom od 6 meseci naravno sa mogućnosti prelaska u stalni radni odnos, sigurna primanja i sve benefite koje ima rad u dobrim radnim uslovima, mogućnosti napredovanja i usavršavanja u svojoj struci.

Prijave slati isključivo elektronskim putem ili poštom na adresu:

EMKA Feinguss d.o.o. Mionica
Toplički put 11
14242 Mionica

Rok za konkurisanje: 01.11.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca EMKA Feinguss d.o.o.

  • SRBIJA, Mionica, Toplički put 11
  • PIB: 101391433
  • Matični broj: 07262876
Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.