Konkurs je istekao.

Tehnolog u preradi mesa

SZTR Dragstor V

Bačka Palanka

29.08.2019.

SZTR „Dragstor V“ u Bačkoj Palanci, posle 23 godine uspešnog poslovanja i postavljanja standarda u oblasti prerade mesa, zbog povećanog obima posla raspisuje potrebu za proširenjem proizvodnog tima.

Potreban nam je 1 izvršilac na poziciji:

Uslovi koje treba da zadovoljava kandidatkinja/kandidat:

  • Timski duh
  • Odgovoran pristup svim radnim obavezama
  • Spremnost na konstantno učenje i usavršavanje
  • Radno iskustvo u preradi mesa može biti prednost, ali nije neophodno

Opis zaduženja radne pozicije:

  • Prati i primenjuje zakonsku regulativu u domenu svog delokruga rada
  • Organizuje, rukovodi i odgovoran je za rad sektora
  • Odgovoran je za organizovanje rada i rezultate ljudi u svom timu

Pri tome primenjuje sledeće upravljačke metode:

  • Delegira zadatke saradnicima
  • Prati rezultate rada saradnika
  • Motiviše zaposlene
  • Razvija znanja saradnika
  • Sprovodi kompanijska pravila
  • Organizuje i kontroliše rad u proizvodnji
  • Prati sve faze u proizvodnji
  • Kontroliše i odgovoran je za proizvodne procese i ispunjenje rokova u proizvodnom planu
  • Odgovoran je za kvalitet finalnog proizvoda
  • Stara se za organizovanje rada u optimalnim uslovima u cilju dobijanja proizvoda visokog kvaliteta uz minimalne utroške

Nudimo:

  • Rad i profesionalni razvoj u uspešnoj i dinamičnoj firmi
  • Mogućnost napredovanja kroz ostvarenja pozitivnih rezultata
  • Politika nagrađivanja zaposlenih

Rok za konkurisanje: 29.08.2019.

    Konkurs je istekao.

    SZTR DRAGSTOR V MARINA DRLJACA

    • Kralja Petra I 36, Bačka Palanka, Srbija
    • PIB: 100749920
    • Matični broj: 61005382

    Direktan link do oglasa