Konkurs je istekao.

Tehnolog u proizvodnji

Gorenje Tiki d.o.o.

Stara Pazova

19.10.2018.

Raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto:

Opis posla:

  • Izrada tehničko-tehnološke dokumentacije za proizvode
  • Definisanje tehnološkog postupka
  • Praćenje izrade elemenata proizvoda u serijskoj proizvodnji sa predlozima za njihovo rešavanje
  • Izrada, obrada, predaja i prijem zahteva za izmenom proizvoda i dokumentacije

Uslovi:

  • Mašinske struke ili elektrotehničke struke; VI, VII stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost i timski rad
  • Sposobnost organizacije i realizacije posla u kratkim rokovima
  • Rad u Microsoft okruženju
  • Rad u programima za kompjutersko konstruisanje

Svi kandidati moraju dostaviti svoj CV– biografiju sa slikom i kopiju diplome o završenoj školi. Za sva radna mesta radni odnos se zasniva na određeno vreme, uz mogućnost kasnijeg zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju predviđenih uslova dostaviti u roku od 15 dana od objavljivanja oglasa.

„Gorenje Tiki” d.o.o
22300 Stara Pazova Ul. Golubinački put b.b.

Rok za konkurisanje: 19.10.2018.

    Konkurs je istekao.

    Tiki d.o.o.

    Tiki doo u Staroj Pazovi se nalazi od 2006. god. kada je fabrika Tiki iz Ljubljane preseljena. Tradicija proizvodnje bojlera i toplotnih pumpi datira još iz 1951.godine kada fabrika počela sa radom u Ljubljani. Godišnji plasman bojlera na svetsko tržište prelazi 500.000 proizvoda,  i konstatno  radi  na inovacijama novih produkata. Fabrika u Staroj Pazovi zapošljava više od 500 radnika , i nudi veoma zdravo poslovno okruženje BENEFICIJE ZDRAVLJE PORODICA I RODITELJSTVO FIKSNO ILI…

    Direktan link do oglasa