Konkurs je istekao.

  • Oglas dostupan i studentima

Raspisuje konkurs za prijem u radni odnos za sledeće radno mesto:

 TEHNOLOG U PROIZVODNJI

Stara Pazova

Opis posla:

  • Izrada tehničko tehnološke dokumentacije za proizvode
  • Definisanje tehnološkog postupka
  • Praćenje izrade elemenata proizvoda u serijskoj proizvodnji sa predlozima za njihovo rešavanje
  • Izrada, obrada, predaja i prijem zahteva za izmenom proizvoda i dokumentacije

Uslovi:

  • Mašinske struke ili elektrotehničke struke, VI, VII stepen stručne spreme
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost i timski rad
  • Sposobnost organizacije i realizacije posla u kratkim rokovima
  • Rad u Microsoft okruženju
  • Rad u programima za kompjuterske konstruisanje

Svi kandidati moraju dostaviti svoj CV– biografiju sa slikom i kopiju diplome o završenoj školi.

Za sva radna mesta radni odnos se zasniva na određeno vreme, uz mogućnost kasnijeg zasnivanja stalnog radnog odnosa.

Prijave sa dokazima o ispunjavanju predviđenih uslova dostaviti u roku od 15 dana od objavljivanja oglasa elektronskim putem ili na adresu:

„Gorenje Tiki” d.o.o.
22300 Stara Pazova Ul. Golubinački put b.b.

 Rok za konkurisanje: 26.09.2019.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Upoznaj poslodavca Gorenje Tiki d.o.o.

  • SRBIJA, Stara Pazova, Golubinački put bb, Stara Pazova
  • PIB: 104184255
  • Matični broj: 20104554
Detaljnije... Ostali oglasi ove kompanije

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.