Konkurs je istekao.

Telefonski agent za rad od kuće

EPA EEIG

Rad od kuće

20.12.2017.

Klijent: EPA EEIG (European Economic Interest Grouping for engineering, productivity and automation)

Europska ekonomska interesna skupina za inženjering, produktivnost i automatizaciju (EPA EEIG) svojim članovima pruža podršku pri stjecanju projekata uglavnom u zemljama njemačkog govornog područja poput Švicarske, Austrije i Njemačke. Pronađite više informacija o nama na našoj web stranici: WWW.EPA-EWIV.COM

Da bismo podržali naš tim, raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Telefonski agent za rad od kuće (stalni radni odnos)

Opis posla:

  • Akvizicija projekata temelji se na našem virtualnom pozivnom centru u Srbiji

Nudimo:

  • Nudimo Vam atraktivnu naknadu i dodatni bonus koji se temelji na vašoj individualnoj izvedbi i stalni ugovor o radu

Uvjeti:

  • Ozbiljno iskustvo rada u pozivnom centru (odlazni pozivi)
  • Dobro poznavanje Njemačkog jezika
  • Vlastita internetska veza putem vašeg osobnog računala i mogućnost rada od kuće
  • Dobra poznavanje rada u programima Microsoft Word, Excel i Outlook

Molimo pošaljite nam svoj životopis na elektronskim putem.

Početak rada može biti 1. Decembra 2017. godine

Rok za konkurisanje: 20.12.2017.

    Direktan link do oglasa