Konkurs je istekao.

Telefonski operater za telefonsku prodaju

Sandoria d.o.o.

Rad od kuće

28.06.2018.

Potrebni su nam:

Telefonski operateri

za telefonsku prodaju od kuće

U pitanju je klasičan oblik telemarketinga - prodaja putem telefonskog povezivanja. Za povezivanje se koristi naša aplikacija na web-u.

Obavezni uslovi:

  • Računar
  • Internet konekcija
  • Slušalica sa mikrofonom
  • Radno iskustvo u telemarketingu ili u direktnoj prodaji

Opis posla:

  • Radi se od kuće
  • Radi se šest dana nedeljno po 4 ili 6 sati
  • Radi se u dve ili tri smene; sami možete birati smenu
  • Pre početka rada potrebno je proći obuku. Obuka se radi on line sa supervizorom
  • Kada počnete sa radom supervizor vas prati u prodaji i radi treninge po potrebi
  • Zarada je izuzetno stimulativna i obračunava se po ostvarenom učinku

Rok za konkurisanje: 28.06.2018.

    Konkurs je istekao.

    Sandoria

    Sandoria d.o.o. je mlad i perspektivan kolektiv

    Direktan link do oglasa