Konkurs je istekao.

Terenski komercijalista

Aeron d.o.o.

Beograd i Vojvodina

04.12.2018.

Kompanija Aeron d.o.o. se bavi uvozom i veleprodajom LED i dekorativne rasvete. Kao vlasnik trgovačke marke “S-Light”, beležimo pozitivne razvojne rezultate i u prilici smo da proširimo naš tim. Ovim putem vas pozivamo da postanete deo mladog i perspektivnog tima koji raste i razvija se i pozivamo da se prijavite i konkurište na jednoj od aktuelnih otvorenih pozicija:

TERENSKI  KOMERCIJALISTA

Više izvršioca

Opis posla :

  • Pronalaženje novih klijenata i unapređenje postojeće baze, stovarišta, farbare, gvožđare, radnje elektromaterijala
  • Svakodnevni obilazak  kupaca prema utvrđenom rutingu
  • Direktna prodaja i fakturisanje
  • Svakodnevno praćenje pozicioniranja i stanja na postavljenim policama
  • Sprovođenje prodajne strategije
  • Realizacija plana prodaje i naplate
  • Izveštavanje o aktivnostima konkurencije

Uslovi:

  • Minimum 2 godine radnog iskustva u komercijali, kandidati sa već postojećim kontaktima imaće prednost
  • Znanje kompletnog prodajnog procesa i poznavanje tržišta
  • Minimum srednja stručna sprema
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Potvrda da niste krivično gonjeni i osuđivani

Mi smo za vas spremili odlične uslove

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, molimo Vas da Vašu prijavu sa propratnim pismom pošaljete elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 04.12.2018.

    Kompanija Aeron d.o.o. se bavi uvozom i veleprodajom LED i dekorativne rasvete. Ovlašćeni smo zastupnik trgovačake marke ''Rabalux'', kao i vlasnici trgovačke marke koja nosi naziv ''S' Light''.

    Direktan link do oglasa