Konkurs je istekao.

Terenski komercijalista

Bomax d.o.o.

Više regiona Srbije

20.02.2019.

“BOMAX” d.o.o. je domaća firma sa 25 godina uspešne poslovne tradicije.

Predstavlja jednog od vodećih uvoznika i distributera građevinskog materijala, rasvete i proizvoda za opremanje kupatila.

Zbog dinamičnog rasta poslovanja i širenja aktivnosti sada Vam pruža mogućnost da se zaposlite kao:

Više regiona Srbije: Vojvodina, Beograd (širi), Istočna Srbija, Centralna, Zapadna i Južna Srbija

OPIS POSLA:

  • Planiranje, prodaja i naplata
  • Istraživanje i analiza tržišta
  • Negovanje i širenje mreže kupaca
  • Redovno izveštavanje o obilasku terena i rezultatima prodaje

USLOVI:

  • Radno iskustvo u komercijali
  • Poznavanje tržišta
  • Iskustvo u vožnji i rukovanju računarom
  • Izrazito razvijene veštine komunikacije i pregovaranja

GARANTUJEMO:

  • Kreativan i dinamičan posao
  • Redovnu i stimulativnu zaradu
  • Korektan odnos prema zaposlenima i visok stepen kolegijalnosti

Ako smatrate da ispunjavate gore navedene uslove, ako sebe vidite kao pravu osobu za ovo radno mesto, molimo Vas da Vašu prijavu i CV pošaljete elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

 Rok za konkurisanje: 20.02.2019.

    Konkurs je istekao.

    BOMAX

    BOMAX je osnovan 1992. u Subotici, uz viziju pružanja najboljeg od trgovine. Kao osnovni motiv, BOMAX je od početka vođen sloganom – “Od ideje do krova”. BOMAX je prešao dug put od male porodične firme do lidera u trgovini, uvoza i distribucije građevinskim materijalom. Sve što radimo i stvaramo, vođeno je željom da se pravovremeno i efikasno ispune svi zahtevi naših kupaca i poslovnih partnera.  Naša misija je pre svega da našim partnerima…

    Direktan link do oglasa