Konkurs je istekao.

Elektroservis Nestor

Elektroservis NESTOR se bavi servisiranjem i prodajom svih vrsta pumpi i elektromotora za čiste i otpadne vode. Koristeći dugogodišnje iskustvo i ugrađujući originalne rezervne delove, strogo vodimo računa o kvalitetu naših usluga. Ovlašćeni smo distributeri renomiranog italijanskog proizvođača SEAR.

Elektroservis NESTOR je porodična firma koja na ovim prostorima posluje već treću deceniju. Dugogodišnje poslovanje se ogleda u tome što su nam na prvom mestu naši klijenti kojima obezbeđujemo vrhunsku uslugu.

​Ozbiljno pristupamo svakom izazovu. Ugrađujemo samo originalne delove. Garantujemo za izvršene usluge.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju:

Terenski komercijalista

za područje Vojvodine i Srbije
Broj izvršilaca: 8 i više po potrebi

Opis posla:

  • Pravljenje plana
  • Pronalaženje novih klijenata
  • Održavanje kontakata sa postojećim klijentima
  • Dostavljanje izveštaja o dnevnom, nedeljnom, mesečnom učinku

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema
  • Potrebno je posedovanje sopstvenog automobila
  • Nije neophodno radno iskustvo, ali posedovanje radnog iskustva može biti veoma korisno

Profil kandidata:

  • Poželjna je komunikativnost, samoinicijativnost i dobra organizovanost
  • Poštena, ambiciozna, odgovorna, samouverena, snalažljiva i disciplinovana osoba pre svega

Nudimo:

  • Mogućnost dobre zarade, mogućnost dogovora, apsolutnu podršku
  • Stalni radni odnos ili honorarni
  • Napredovanje i obuku

Prijave poslati elektronskim putem.
Kandidati će biti pozvani na razgovor.

Rok za konkurisanje: 15.06.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

  • Prosečna ocena: 1.00
  • Broj glasova: 1

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca Elektroservis Nestor

ELEKTROSERVIS “NESTOR” je porodična firma koja na ovim prostorima posluje već treću deceniju. Dugogodišnje poslovanje se ogleda u tome što su nam na prvom mestu naši klijenti kojima obezbeđujemo vrhunsku uslugu. ​Ozbiljno pristupamo svakom izazovu. Ugrađujemo samo originalne delove. Garantujemo za izvršene usluge.  Elektroservis NESTOR se bavi servisiranjem svih vrsta pumpi i elektromotora za čiste i otpadne vode. Kao i prodajom pumpnih agregata za iste.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.