Konkurs je istekao.

Terenski komercijalista

Kit Commerce d.o.o.

Vojvodina

25.06.2017.

Širok asortiman i vrhunska usluga čine nas prepoznatljivim na tržištu:

  • U želji da naše proizvode i uslugu koriste oni koji teže izvrsnosti
  • U želji da zadržimo status kompanije koja ima značajan uticaj na trendove, razvoj i dalja kretanja na tržištu u segmentu distribucije auto-delova

tražimo kandidata na poziciji:

(region: Vojvodina)

Opis posla:

  • Vrši veleprodaju autodelova i akumulatora i prati naplatu potraživanja
  • Odgovoran je za ispunjenje ciljeva prodaje u skladu sa targetima
  • Prati tržište i trendove iz oblasti distribucije autodelova i akumulatora
  • Obilazak kupaca, organizacija sastanaka na terenu u okviru regiona za koji je zadužen

Uslovi:

  • Neophodno radno iskustvo na istim poslovima
  • Stepen stručne spreme minimum IV
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje stranih jezika
  • Vozačka dozvola neophodna

Neophodna dokumentacija, u slučaju zaposlenja, za zasnivanje radnog odnosa je:

  • Kopija važeće lične karte
  • Potvrdu da nije osuđivan/a i da se protiv njega/nje ne vodi krivični postupak
  • Lekarsko uverenje
  • Kopija diplome o završenoj stručnoj spremi

Molimo sve zainteresovane kandidate da se prijave na konkurs za navedeni oglas slanjem biografije (CV-a) elektronski do 25.06.2017.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor na osnovu selekcije CV-a.

    Konkurs je istekao.

    KIT Commerce d.o.o.

      Kompanija KIT Commerce je osnovana 2006. godine i lider je na tržištu Srbije u oblasti distribucije auto-delova, akumulatora, guma, dodatne opreme i kozmetike. Sve što svakodnevno radimo usmereno je ka uspostavljanju i održavanju dugoročnih odnosa sa našim partnerima i krajnjim potrošačima nudeći im originalne auto-delove i pružajući kvalitetnu uslugu, koja je rezultat znanja i stručnosti koje poseduju naši zaposleni, a što je sadržano u viziji našeg…

    Direktan link do oglasa