Konkurs je istekao.

Terenski predstavnik prodaje

Sat-Trakt d.o.o.

Subotica, Zrenjanin, Vršac, Kikinda

17.02.2022.

Ukoliko ste vredni, ambiciozni, spremni na konstantno usavršavanje, motivisani dobrom zaradom, brzim napredovanjem i želite postati deo našeg rastućeg tima, pošaljite nam svoju biografiju!

Zbog povećanog obima posla proširujemo naš tim Terenski predstavnik prodaje sa više izvršilaca.

SVIM NAŠIM NOVIM SARADNICIMA OBEZBEĐUJEMO:

  • Osnovnu a zatim i naprednu obuku u poslovnoj komunikaciji, obuku vođenja prodajne prezentacije, obuku profesionalne prodaje
  • Praktičnu obuku paralelno sa teoretskom obukom radi pravilnog shvatanja poslovnih procesa i usvajanja novih znanja i veština uz mentorsko vođstvo postojećih iskusnih kolega
  • Odličnu fiksnu platu uz atraktivne bonuse za realizaciju zadatih ciljeva a u skladu sa Zakonom o radu Republike Srbije
  • Prevoz našim brendiranim vozilima tokom terenskih aktivnosti uz konstantnu asistenciju lidera prodajnih timova
  • Punu profesionalnu marketinšku podršku
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim potencijalima i afinitetima

OPIS ZADUŽENJA:

  • Zakazivanje prodajnih prezentacija potencijalnim kupcima
  • Obilazak postojećih i potencijalnih kupaca na teritoriji pokrivenosti sa ciljem stvaranja svesti o osnovnim i srodnim uslugama koje kompanija pruža korisnicima
  • Sklapanje korisničkih ugovora i pravilno popunjavanje dokumentacije
  • Vođenje evidencije o korisnicima i korisničkoj dokumentaciji a u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti

USLOVI:

  • Srednja stručna sprema

PREDNOSTI:

  • Iskustvo na poslovima komercijaliste, pospešivača prodaje i slično
  • Poznavanje mađarskog jezika na visokom nivou
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
    Konkurs je istekao.

    SAT-TRAKT DOO

    Vodeći distributer kablovske televizije kao i jedan od vodećih internet provajdera u Vojvodini koji je omogućio da stanovnici manjih naselja Vojvodine budu među prvima koji koriste navedene usluge u Srbiji.

    Direktan link do oglasa