Konkurs je istekao.

Tesar

Euro-Pontes d.o.o.

Nemačka

11.03.2020.

Kompanija iz Beograda. Bavi se izvođenjem zanatskih građevinskih radova.

Potreban nam je:

Tesar

Nemačka

Uslovi i opis posla:

  • Tesarski radovi na gradilištu
  • Minimum III stepen stručne spreme
  • Obavezno radno iskustvo na tesarskim poslovima od minimum 3 godine
  • Opšta radna i zdravstvena sposobnost
  • Obavezan pasoš Republike Srbije ili pasoš neke od država članica EU

Nudimo:

  • Ugovor o radu
  • Penziono i zdravstveno osiguranje
  • Opremu za rad i mere bezbednosti i zdravlja na radu
  • Radno vreme: ponedeljak - petak 10 sati dnevno; subota 6 sati; nedelja slobodna
  • Smeštaj u organizaciji i o trošku poslodavca (bez odbijanja od zarade)
  • Prevoz od smeštaja do gradilišta i od gradilišta do smeštaja u organizaciji i o trošku poslodavca (bez odbijanja od zarade)
  • Zaradu po dogovoru

Rok za konkurisanje: 11.03.2020.

    • Tetovska 33a, Beograd, Srbija
    • PIB: 108609849
    • Matični broj: 21033634

    Direktan link do oglasa