Konkurs je istekao.

Test inženjer

Quiddita d.o.o.

Beograd

05.10.2019.

Quiddita d.o.o. Beograd je kompanija specijalizovana za razvoj, implementaciju i konsalting poslovnih informacionih sistema i rešenja.

Zbog povećanja obima posla potrebni su nam novi kadrovi na poziciji:

Beograd

Ukoliko ste sistematični, ozbiljni, vredni, spremni da brzo učite i posedujete visok stepen profesionalne i organizacione sposobnosti i odgovornosti, ukoliko Vas krase analitičnost, preciznost i ako ste usmereni na detalje i orijentisani ka rezultatu, biće nam drago da takvu osobu primimo u naš tim.

Opis posla:

  • testiranje softvera iz različitih oblasti
  • kreiranje test case-ova i pisanje testne dokumentacije
  • kreiranje automatskih testova
  • pisanje test script-ova
  • sprovođenje testiranja u skladu sa planom testiranja
  • izveštavanje o rezultatima sprovedenog testiranja
  • registrovanje uočenih grešaka i problema u sistemu za evidentiranje i praćenje grešaka
  • održavanje QA okruženja

Uslovi:

  • iskustvo u radu u oblasti testiranja i QA od najmanje godinu dana
  • poštovanje procedura, odgovornost, sistematičnost, dobre analitičke i organizacione sposobnosti
  • samostalnost u rešavanju problema
  • komunikativnost i sposobnost rada u timu
  • aktivno znanje engleskog jezika (sposobnost govorne i pisane komunikacije sa klijentima)

Prednost:

  • fakultetska diploma (ili apsolvent) IT usmerenja
  • znanje nekog od alata za automatsko testiranje softvera je velika prednost

Nudimo:

  • zanimljiv i dinamičan posao
  • rad u mladom, ambicioznom, kreativnom i opuštenom okruženju
  • mogućnost ličnog i stručnog usavršavanja u dinamičnom i uspešnom preduzeću
  • rešavanje realnih problema na zanimljivim projektima sa klijentima širom sveta
  • dodatna obučavanja

Prijave sa kratkom biografijom pošaljite putem elektronske pošte.

Rok za konkurisanje: 05.10.2019.

    Konkurs je istekao.

    Quiddita d.o.o. Beograd

    • Vidska 25, Beograd, Srbija
    • PIB: 104838924
    • Matični broj: 20252146

    Direktan link do oglasa